Фото натпревар #139 Тема: Геометриски форми ГЛАСАЊЕ

Мојата омилена геометриска фотка е


  • Вкупно гласачи
    34
  • Гласањето е завршено на .
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
....е то ти е .... се тепаме први да бидеме па после све нешто немаме? :D
еве јас сум тука ќе чекам до 20 ч да биде @Zornik поставувач на тема, оти навистина не бил, ако никој не се пријавува па макар имал 0 гласа, еве јас ја земам обврската ! (y)
 
Член од
20 август 2015
Мислења
37
Поени од реакции
69
....е то ти е .... се тепаме први да бидеме па после све нешто немаме? :D
еве јас сум тука ќе чекам до 20 ч да биде @Zornik поставувач на тема, оти навистина не бил, ако никој не се пријавува па макар имал 0 гласа, еве јас ја земам обврската ! (y)
Ама јас сакам да напрам нова тема! Ќе ве кажам на класната! Оти вака прајте?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
Гледам дека уште нема никој поставено нова тема, така да еве јас би предложил нова, се надевам дека ќе има доста пријавени.
па јас мислев дека и ти си одбил, оти саладин и коцка дадоа „статива“ и ти беше на ред според гласовите....ајде терај постави слика шо ти е гајле ако нема многу...колку ќе има таман ќе биде.... важно да се врти темава! :pipi:
Ама јас сакам да напрам нова тема! Ќе ве кажам на класната! Оти вака прајте?
а бе не прајме, коцка те заборави дека Ти беше трет, па не закачи мене и зорник, ама ете јас и ти ја оправивме....постави тема, Ти си модератор неделава! (y)
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
па јас мислев дека и ти си одбил, оти саладин и коцка дадоа „статива“ и ти беше на ред според гласовите....ајде терај постави слика шо ти е гајле ако нема многу...колку ќе има таман ќе биде.... важно да се врти темава! :pipi:
а бе не прајме, коцка те заборави дека Ти беше трет, па не закачи мене и зорник, ама ете јас и ти ја оправивме....постави тема, Ти си модератор неделава! (y)
Му пишав јас сабајлево ама не реагираше. Само што ви пишав на вас и оп еве го :)
Важно имаме тема!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom