Фото натпревар #139 Тема: Геометриски форми ГЛАСАЊЕ

Мојата омилена геометриска фотка е


  • Вкупно гласачи
    34
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Иако имам најгеометриски ник тука и најдобра фотографија, сепак ќе оставам на вас да ме изгласате

Ова се останатите пријавени

@Saladin




@nikac92





@SuBZerO





@bijons







@Zornik






ПОБЕДНИКОТ @коцка




@Toto.toto
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.706
Поени од реакции
9.541
Дефинитивно слаб избор, но ете, мојот глас отиде за @nikac92 :), најмногу ми се допадна неговата слика, па и на @bijons ..но сепак неговата превагна:)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.528
Поени од реакции
34.681
Дефинитивно слаб избор, но ете, мојот глас отиде за @nikac92 :), најмногу ми се допадна неговата слика, па и на @bijons ..но сепак неговата превагна:)
...кога ќе постираш и твоја фотка имаш право да кажеш „слаб избор“ што не стави било каква, немаш ајфонче? :)
... мене ми се допаднаа сите фотографии, секоја си има свој шмек и убавина, сепак ми се допаѓаат силни колоритни фотки како кај @nikac92 !
 
Последно уредено:
Член од
20 август 2015
Мислења
37
Поени од реакции
69
Самодовербата на @коцка е on point! Но ако јас победам, еве ветувам владеење на правото и една општа хармонија во државата. Па сега размислете вие.[DOUBLEPOST=1561391540][/DOUBLEPOST]
Дефинитивно слаб избор, но ете, мојот глас отиде за @nikac92 :), најмногу ми се допадна неговата слика, па и на @bijons ..но сепак неговата превагна:)
Шо значи зборот "превагна"?
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.814
Поени од реакции
10.951
Мене па Саладин некако ми потепа со фотката, онака убедливо :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Саладин, коцка и Субзеро - врв!
Гласав за Сал, иако да можев на сите ќе им дадев по еден глас :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.528
Поени од реакции
34.681
Не сум јас крив што сум праведен... :)
ете...нели дадов предлог да секој да може да гласа за три фотки? сите ќе бевме праведни! :)
... правилата се надградуваат со добри предлози, не се вечни од кога се првпат поставени! :свиркам:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
@Saladin честитки!!!! Нова тема!!!!











(не ме мешај мене извини неам харддиск неам слика прити плиз) [DOUBLEPOST=1561965550][/DOUBLEPOST]@nikac92 ми пристигна молба ако можело ти да поставиш тема, така да бујрум!
Се отвара нова тема, ти ја ставаш првата слика и почнува натпреварот :)
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
@Zornik @bijons , немаме тема. Јас не сум дома, неам хард диск, неам фотографија.

Дали имате некоја тема спремно?
Намерно прво зорник пишав како нов натпреварувач :)
 
Член од
20 август 2015
Мислења
37
Поени од реакции
69
@Saladin честитки!!!! Нова тема!!!!











(не ме мешај мене извини неам харддиск неам слика прити плиз) [DOUBLEPOST=1561965550][/DOUBLEPOST]@nikac92 ми пристигна молба ако можело ти да поставиш тема, така да бујрум!
Се отвара нова тема, ти ја ставаш првата слика и почнува натпреварот :)
Гледам дека уште нема никој поставено нова тема, така да еве јас би предложил нова, се надевам дека ќе има доста пријавени.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom