Фото натпревар # 138, ТЕМА: Планина - ГЛАСАЊЕ

Чија фотка најмногу го заслужи Вашиот глас?


  • Вкупно гласачи
    34
  • Гласањето е завршено на .
Член од
12 декември 2007
Мислења
3.733
Поени од реакции
5.269
Одлични фотографии оваа рунда, време е за гласање :D Се надевам анкетава и темава ќе бидат в ред, немам многу искуство со отварање теми и анкети. Стандардни правила - можно е да се гласа само за една фотографија, може да се промени гласот (ова го приметив на минатото гласање), 7 дена за го дадете Вашиот глас, гласовите се јавни, но за да ги видите треба прво да гласате (мислам дека повеќе иницијатива дава ова да се гласа). Без да должам многу, кандидатите:

1. @Спојлер


Sv. Ilija, Strumica
by Спојлер on Кајгана форум


2. @Saladin


F'tan Switzerland
by Saladin on Кајгана форум


3. @Acid


Конеж за планина
by Acid on Кајгана форум


4. @Skorp


Водно
by Skorp on Кајгана форум


5. @Blazing Guns


Сува планина
by Blazing Guns on Кајгана форум


6. @Toto.toto


9848
by Toto.toto on Кајгана форум


7. @sc16643


11878
by sc16643 on Кајгана форум


8. @AceCaleb


Водно-Матка
by AceCaleb on Кајгана форум


9. @коцка


високо над облаците
by коцка on Кајгана форум


10. @Acohipmk


Љуботен
by Acohipmk on Кајгана форум


11. @bijons (сликата е во приватна галерија, така да не е можно да се постира со ББ кодот, па затоа како обична слика)
12. @gjoko-mkd


Dermi
by gjoko-mkd on Кајгана форум


13. @nikac92


11887
by nikac92 on Кајгана форум

14. @Dekio7 (се уфрли во последен момент, пенал во 97ма минута :D)


11888
by Dekio7 on Кајгана форум
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.145
Сите слики се прекрасни и навистина тешка ми беше одлуката...но сепак се одлучив за @коцка и нејзината слика во која доминира балонот со сета своја магија над планините и се разбира храброста на луѓето кои се во таа корпа, што на жалост јас ни во сон не би се осмелила на таков подвиг и така замислувајќи ги, мене морници ме лазат:vozbud:
Којзнае какво доживување е да гледаш од таа височина врз таа убавина:shook::)
 

staycalm

prof. d-r potpaluvach na konzervi
Член од
12 јануари 2013
Мислења
2.253
Поени од реакции
1.548
Аман бе, мн добри фотки сте ставиле, едвај се одлучив за една :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.772
Поени од реакции
5.475
Не сте нормални со сликиве. Не гласам!
Гледам сеуште не си гласала, ај те молам превземи нешто во врска со ова и гласај за саладин зашто викендов нема да сум тука хахаха
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.070
Поени од реакции
4.630
Гледам сеуште не си гласала, ај те молам превземи нешто во врска со ова и гласај за саладин зашто викендов нема да сум тука хахаха
аааааа само пробај, местење резултат и то јавно со закон е казнливо! :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.772
Поени од реакции
5.475
Само ако докажеш :love:
А да препуштам на друг одговорност смеам? На пример...на тебе?:cool:
аааааа само пробај, местење резултат и то јавно со закон е казнливо! :D
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.119
Поени од реакции
13.795
Јас се извињавам, коцка ми е симпатија, а Сале ми е другарче за озбилно.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.070
Поени од реакции
4.630
...аааааа тоа дома, не овде на форумов „блиски средби и љубов“!
можеше вака без насочување на гласање да напишеше :
,,...затоа што имаме исти гласови со саладин, а јас сум модератор, му го остапувам нерешениот резултат за водство на саладин како иден домаќин на новата тема на фото натпреварување!..,,
ете, што убо звучи и ферски...а не тука ај гласај за овој или оној...ц ццццц ццц кој знае што се препорачува преку ЛП за гласање и комбинирање на гласови :D како да има награди... ќе биде прв, па потоа никаде го нема да направи следна тема...проооооверено! :rolleyes:
ете ...наместена работа за победник...ај агата гласај за саладин да биде прв! :facepalm: ... и ете агата изгласа! :icon_lol:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.772
Поени од реакции
5.475
...аааааа тоа дома, не овде на форумов „блиски средби и љубов“!
можеше вака без насочување на гласање да напишеше :
,,...затоа што имаме исти гласови со саладин, а јас сум модератор, му го остапувам нерешениот резултат за водство на саладин како иден домаќин на новата тема на фото натпреварување!..,,
ете, што убо звучи и ферски...а не тука ај гласај за овој или оној...ц ццццц ццц кој знае што се препорачува преку ЛП за гласање и комбинирање на гласови :D како да има награди... ќе биде прв, па потоа никаде го нема да направи следна тема...проооооверено! :rolleyes:
ете ...наместена работа за победник...ај агата гласај за саладин да биде прв! :facepalm: ... и ете агата изгласа! :icon_lol:
Бар си пишав тука :) не се кеијам по пп[DOUBLEPOST=1560531502][/DOUBLEPOST]А @Saladin уствари сеа ме пцуе дека тема треба да мисли хахаха
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.772
Поени од реакции
5.475
Добро, тие што гласаа за мене баш сега....за инат го направивте тоа? Хахахаха
 
На врв Bottom