Фото натпревар# 136: Фотографија од концерт/фестивал/ настан - ГЛАСАЊЕ:

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од Петра П., 12 мај 2019.

?

Кој направил најфотка за натпреватот:

 1. bijons

  7 гласови
  23,3%
 2. Saladin

  5 гласови
  16,7%
 3. grande-juve

  2 гласови
  6,7%
 4. Anco

  5 гласови
  16,7%
 5. Спојлер

  4 гласови
  13,3%
 6. EDCer

  1 гласови
  3,3%
 7. Петра П

  6 гласови
  20,0%
 1. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.956
  Допаѓања:
  2.399
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.956
  Допаѓања:
  2.399
  Ја гласав за grande-juve. Прајслес момент фатил :cool:
   
  На grande-juve му/ѝ се допаѓа ова.
 3. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.566
  Допаѓања:
  3.869
  ..тука сум, ма :D
  .... демек до 20ч треба да биде темата поставена, има уште час и половина си избрзала :свиркам:
  ...инаку не си фер, предходно се восхитуваш на @Anco фотката, а гласаш за друга фотка, кој прајслес момент ма, то само преден план или центар на фотката „скалпот“ на некој таму во публика што зафаќа повеќе од 80% од фотката со што се промашува темата „фотографија од концерт“ повеќе би одговарало „фотка во публиката на некој концерт“, а вака да беше ааааааа тогаш можи!

  [​IMG]

  инаку најсоодветна, најпрофи фотка (после мојата :rolleyes: ) е на @EDCer за кој оди мојот глас! :)

  П.С.
  ...не се глада ма, кој гласа на фотките! :sakasuste:
   
  Последно уредено: 12 мај 2019
  На grande-juve му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.956
  Допаѓања:
  2.399
  Fer i demokratski :) koj saka neka pise komentar za koj glasal :D
   
 5. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.566
  Допаѓања:
  3.869
  е да де, кој ќе признае- пише дека гласал сам за себе?
  вака нека се види транспарентно :zloo:
   
 6. grande-juve

  grande-juve е ај да плачеме сега

  Член од:
  20 ноември 2017
  Мислења:
  409
  Допаѓања:
  1.287
  На bijons му/ѝ се допаѓа ова.
 7. EDCer

  EDCer No Kitty, this is my pot pie!

  Член од:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  958
  Допаѓања:
  717
  Петра доби глас од мене.
   
  На bijons му/ѝ се допаѓа ова.
 8. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.699
  Допаѓања:
  5.350
  Јас гласав :gjavol:
   
 9. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.956
  Допаѓања:
  2.399
  Jas koga davav opis na temata pishav deka moze da bide i kako lugeto na koncertot/ festivalot ili nastanot go dozivuvaat toa. Fotkava na juve super pokazuva na primer kako covekov go dozivuva koncertot i skroz go potvrduva stereotipot za azijative i tehnologijava i mene mi e to presrckasto :D smesno :D

  A Blagica nema konkurencija :D
   
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.513
  Допаѓања:
  25.979
  Ле-ле, пак сум утнал тема за која имав добра слика :))
   
  На bijons му/ѝ се допаѓа ова.
 11. placeb

  placeb place_b

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  1.601
  Допаѓања:
  1.233
  Ех, Благице ма, како Мадона си, разбираш !
  Глас за @Anco .
   
  На bijons, Петра П. и коцка им се допаѓа ова.
 12. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.699
  Допаѓања:
  5.350
  Ај сеа вади се :P иако овој пат имаш супер оправдување <3
  Следната тема ве молам тагнете го неколку пати
   
  На Acid му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Skorp

  Skorp That guy....

  Член од:
  30 јуни 2010
  Мислења:
  865
  Допаѓања:
  935
  Спојлер перфектно ми ја доловува атмосферата и vibe'ot на фестивал.
   
  На Спојлер му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.956
  Допаѓања:
  2.399
  Децо,
  договорете се за следна тема. Мене ќе ме нема подолго време. :свиркам:
   
 15. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.699
  Допаѓања:
  5.350
  @Петра П. не ни треба да даваш тема, уживај
  @bijons спремај тема!!! знаеш како идат правила така? :P
   
  На bijons му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: