Фото натпревар #135 ТЕМА- Автопортрет

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Никола Мартиноски
Автопортрет, 1931.

kpga nemase mobilni-
cetka,platno i ogledalo
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.048
Поени од реакции
13.540
@Toto.toto не си одговорен!!!!

Дечки да најдам малку време и ќе отворам тема за гласање
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
сликам аутопортрети кога сум сам и гол. А некад и вака кога се замислувам дека сум... 20180919_140836.jpg
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.048
Поени од реакции
13.540
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.702
Поени од реакции
24.168
:love:
Убавице, ако идеш ваму, земи бизнис класа во автобусот, да го зачуваш фризот лелеав
@langelina ај молим те среди го... Не можам да влегувам во дискусија, ми се прекинува интернетот во автобусов.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Темава за автопортрет натпревар е завршена :) ама има супер геометриска тема ако си заинтересирана
@Let 3 ги затвараше темите точно после рокот на пријава или гласање, прв пат кога постирав на фототемата гледам не можам да постирам како да бев банирана, кога му се пуштив во ЛП, зошто без причина ме банира, а тој „...а мор не гледаш дека заврши постирањето и темата се затвора!“ :)
...ај додека немаше модеартор да речеме дека немало кој да ги затвори темите, сега @коцка ти си домаќинката ама некако слабо користиш клуч све то отворено по темите промаја удира! :D... а чупето штом е отворена вратата во веќе помината тема си влезе и си стави селфие и то две у једно ! :pipi:
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.076
Поени од реакции
1.516
@Let 3 ги затвараше темите точно после рокот на пријава или гласање, прв пат кога постирав на фототемата гледам не можам да постирам како да бев банирана, кога му се пуштив во ЛП, зошто без причина ме банира, а тој „...а мор не гледаш дека заврши постирањето и темата се затвора!“ :)
...ај додека немаше модеартор да речеме дека немало кој да ги затвори темите, сега @коцка ти си домаќинката ама некако слабо користиш клуч све то отворено по темите промаја удира! :D... а чупето штом е отворена вратата во веќе помината тема си влезе и си стави селфие и то две у једно ! :pipi:
пак отворете ја темата има нови натпреварувачи :cool:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
пак отворете ја темата има нови натпреварувачи :cool:
...е немојт, отиде возо...кога ќе бидам јас пак победник ете ти ветувам дека ќе ти направам слична тема да постираш пак селфие :aplauz:
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.076
Поени од реакции
1.516
...е немојт, отиде возо...кога ќе бидам јас пак победник ете ти ветувам дека ќе ти направам слична тема да постираш пак селфие :aplauz:
има и други превозни средства :D
наредно 3 во 1 :kafence:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom