Фото натпревар #135 ТЕМА- Автопортрет

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
@Let 3 ги затвараше темите точно после рокот на пријава или гласање, прв пат кога постирав на фототемата гледам не можам да постирам како да бев банирана, кога му се пуштив во ЛП, зошто без причина ме банира, а тој „...а мор не гледаш дека заврши постирањето и темата се затвора!“ :)
...ај додека немаше модеартор да речеме дека немало кој да ги затвори темите, сега @коцка ти си домаќинката ама некако слабо користиш клуч све то отворено по темите промаја удира! :D... а чупето штом е отворена вратата во веќе помината тема си влезе и си стави селфие и то две у једно ! :pipi:
Tоа е тоа, ептен не ме бива. Посебно што ги немам сите можности на манипулирање со теми како лет :)
F6EBBA00-69B3-4721-9E9D-E3B8DFFE4B0C.png
Можда и не знам...еве подучи ме, која е таа опција?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.605
Поени од реакции
34.798
Tоа е тоа, ептен не ме бива. Посебно што ги немам сите можности на манипулирање со теми како лет :)
Прегледај го приврзокот 211357 Можда и не знам...еве подучи ме, која е таа опција?
... јас не реков „дека не те бива“ тоа самата си го препишуваш, можеби не си приметила дека темите на фото натпреварот после гласање се затвораат, па не си ги прашала главниот админ @Acid или другите колеги во кајга администрација!
... да те „подучам“ требаше да бидам модератор, па да знам како функционира форумот од другата страна, инаку сигурно има опција, оти има повеќе теми кога последен ќе даде коментар модераторот дека темата се затвора додека не се разгледа нешто ова она без објаснување, па по некое време пак ќе се активира! ете последен пат на темата религија кај „ако во човекот има душа“ @Атеист така стори...и сега пак е активна... ова ти го пишувам, оти ми покажа со скрин шот твоите модераторски опции!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom