Фото натпревар #134 - Животни - ГЛАСАЊЕ

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од Skorp, 15 април 2019.

?

Напокон...

 1. Skorp

 2. EDCer

 3. Forza Milan!!!

 4. Saladin

 5. Acid

 6. Agda Beata

 7. INFERNO`

 8. Toto.toto

 9. bijons

 10. NelTu

 11. staycalm

 12. Спојлер

 13. Anco

 14. grunff

 15. коцка

 16. gjoko-mkd

 17. jovankrstevski1

 18. Mich0MKD

 19. ShakaZulu

 20. Dekio7

 21. Петра П.

Резултатите може да се погледнат само после гласање.
 1. Skorp

  Skorp That guy....

  Член од:
  30 јуни 2010
  Мислења:
  865
  Допаѓања:
  935
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Skorp

  Skorp That guy....

  Член од:
  30 јуни 2010
  Мислења:
  865
  Допаѓања:
  935
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 3. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.699
  Допаѓања:
  5.350
  @jovankrstevski1 не би требало да учествува затоа што сликата не е прикачена и споделена преку кајгана галерија. Овој пат нека оди, пазете следниот пат ;)
  И за @Skorp е ова
   
  На jovankrstevski1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Skorp

  Skorp That guy....

  Член од:
  30 јуни 2010
  Мислења:
  865
  Допаѓања:
  935
  Забораив дека ја немаше прикачено...
   
 5. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.513
  Допаѓања:
  25.978
  Мачиња, мачиња насекаде... :D
  Гласав за @Toto.toto, иако и мојата не е лоша :))
   
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  21.349
  Допаѓања:
  31.803
  Го избришале питонот, па сега ќе мора да гласам за желките.
   
  На коцка и Skorp им се допаѓа ова.
 7. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.699
  Допаѓања:
  5.350
  И јас гласав за @Toto.toto иако фотката на @Acid е најдобра после мојата
   
  На Acid му/ѝ се допаѓа ова.
 8. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.566
  Допаѓања:
  3.869
  ...ами и тие се животни, кога не се прецизира темата така си е, инаку ТЕМАТА веќе по 5ти пат се повторува! :D
  --- Споено дупло мислење, 15 април 2019 ---
  ... мој предлог, кога се има вака многу пријавени фотографии и тоа доста успешни, да има можност да се гласа за тројца членови т.е. фотки мислам и самото гласање ќе биде поинтересно и неизвесно! :pipi:
   
  Последно уредено: 15 април 2019
 9. Skorp

  Skorp That guy....

  Член од:
  30 јуни 2010
  Мислења:
  865
  Допаѓања:
  935
  Значи... да се гласа прво за тие тројца, па ондак пак да се гласа од тие тројца најдобар?
   
 10. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.699
  Допаѓања:
  5.350
  предлогот се одбива, гледаш дека откако јас и асид се откажавме од победата, тото убедливо води :P
  се зезам, ама да не се одолговлечува многу, ни се фотка бре!!!
   
 11. Mich0MKD

  Mich0MKD

  Член од:
  14 февруари 2013
  Мислења:
  1.222
  Допаѓања:
  988
  Toto има надреално квалитетна слика. :aplauz::aplauz:
   
  На Toto.toto му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Toto.toto

  Toto.toto

  Член од:
  4 јули 2012
  Мислења:
  271
  Допаѓања:
  484
  Сполајти да ми си жив и здрав :)
   
  На Mich0MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 13. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.566
  Допаѓања:
  3.869
  ... предложив само при пријавени повеќе фотографии да членот победник на темата овозможи тројно гласање за да не се знае веднаш победникот, вака сите за еден и цела недела седи една фотографија со распон од повеќе гласа и другите со ич или многу малку гласа ( види анкета 14 гласа тото, другите 0,1, 2 и толку) и „ ќе заспиеме“ додека дојде денот да победникот кој веќе се одредил од втор дена на гласање да чекаме...чекаме... тема :sleep:
   
 14. Toto.toto

  Toto.toto

  Член од:
  4 јули 2012
  Мислења:
  271
  Допаѓања:
  484
  Ако сакате да не се чека можев да зададам тема уште од средата , само вие да кажевте , ако е за да не се чека толку .
   
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 15. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.699
  Допаѓања:
  5.350
  Отвори нова тема сега, бар до вечер да не се чека :)
   

Сподели преку: