Фото натпревар 133 - ГЛАСАЊЕ

Сакав за коцка ама гласам за


  • Вкупно гласачи
    46
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
...оф @коцка, ма ...види ти во насловот не си допишала за што да гласаме? :) си ја заборавила „темата“ да ја спомнеш, ама мене да ме спомнеш не забораваш! :love:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
...оф @коцка, ма ...види ти во насловот не си допишала за што да гласаме? :) си ја заборавила „темата“ да ја спомнеш, ама мене да ме спомнеш не забораваш! :love:
Ти си ми секогаш во мислите, знаеш :pipi:
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
Прејаки фотки има, на Скорп фотката е фантазија, на Вики е партали, на Ејсид исто, али најмногу ми легна на срце фотката од Петра, едноставно доловено, погодено, ме смирува дур ја гледам.
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.382
Поени од реакции
3.893
Скорп која мадафакерска слика направил ауууу
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
меѓу @Петра @Agda Beata @HEKOJ @gjoko-mkd се одлучив за @HEKOJ како најприродна и ич фотошопирана фотографија со интересна идеја на зајдисонцето во крошната на дрвото,
инаку би рекла успешни се сите фотографии, но за другите фаворити имам замерка и то за @viki86 сонцето некако ми е нерелално оцртано, според позадината инаку идејно е интересно поставено, @Anco единствен проблем е матноста на фотката, @Acid крив хоризонт на морето на десно, но идејно исто многу интересно, @Skorp префорсирана колоритна сатурација што беше пресудно да ги селектирам другите во одредување на победникот на моето гласање :P
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.906
Поени од реакции
14.597
Bidejki mojata fotografija e pravena pred 9 godini koga tehnologijata beše dosta ponazadna...koristejki Samsung digitalen fotoaparat napraviv dve fotografii...edna so plav filter i edna so crven minuta pokasno
Se odlučiv za taa so plav bidejki tie so crven mi.se nekako kliše:ROFLMAO:
So denešnive telefoni koi gi nosime postojano so nas....lesno e da se dolovi moment
 

EDCer

No Kitty, this is my pot pie!
Член од
19 ноември 2015
Мислења
1.043
Поени од реакции
813
Bidejki mojata fotografija e pravena pred 9 godini koga tehnologijata beše dosta ponazadna...koristejki Samsung digitalen fotoaparat napraviv dve fotografii...edna so plav filter i edna so crven minuta pokasno
Se odlučiv za taa so plav bidejki tie so crven mi.se nekako kliše:ROFLMAO:
So denešnive telefoni koi gi nosime postojano so nas....lesno e da se dolovi moment
Твојата најмногу ме бендиса искрено. No homo :D.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Bidejki mojata fotografija e pravena pred 9 godini koga tehnologijata beše dosta ponazadna...koristejki Samsung digitalen fotoaparat napraviv dve fotografii...edna so plav filter i edna so crven minuta pokasno
Se odlučiv za taa so plav bidejki tie so crven mi.se nekako kliše:ROFLMAO:
So denešnive telefoni koi gi nosime postojano so nas....lesno e da se dolovi moment
Де де, мојата е направена со Nokia пред повеќе од 5 години :D
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.906
Поени од реакции
14.597
Poentata mi e koga nemaše telefoni so kameri...ne sekoj noseše fotoaparat vo nego. Ednostavno dobri momenti ti begaat pred tebe nespremen

Sega e lesno...gledaš nešto interesno i samo go vadiš telefonot

A okolu kvalitetot....mislam deka seušte toj fotoaparat vadi podobri sliki od segašnive top telefoni. Ednostavno goleminata na lećata nemoži da se zaneni so pojak senzor
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Бијонс темата е веќе отворена и полна со слики
... пих, па тоа му е 5 мин работа :icon_lol: и сега е дисквалификуван:sakasuste:
па би требало @HEKOJ како „следеЧи“ да биде спремач на фото тема! :misticen:
[DOUBLEPOST=1554736921][/DOUBLEPOST]Бијонс темата е веќе отворена и полна со слики
... пих, па тоа му е 5 мин работа :icon_lol: и сега е дисквалификуван:sakasuste:
па би требало @HEKOJ како „следеЧи“ да биде спремач на фото тема! :misticen:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom