Фото натпревар 131 - ГЛАСАЊЕ

Овој член ме поткупи да гласам за него:


  • Вкупно гласачи
    36
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Се мислев ептен помеѓу стејкалм и петра. Супер се фотките ама овој пат навивам за петра ;)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.534
Поени од реакции
34.686
...јас пак се двоумев меѓу лазарот и грунф, :)
 
S

staycalm

Гостин
Се извинувам, пред 3 саати се прибрав и забораив тотално :D
 
S

staycalm

Гостин
Пошо јас и @Toto.toto сме изедначени со гласови, а јас минатата недела отварав тема, ако сака он, слободно нека отвори :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.534
Поени од реакции
34.686
Пошо јас и @Toto.toto сме изедначени со гласови, а јас минатата недела отварав тема, ако сака он, слободно нека отвори :)
...минатата недела си отворил тема, ама не не си ја затворил т.е. не си ја поставил за гласање...половична работа! :свиркам:
...пошо @Toto.toto го нема сега, а ти си присутен ТИ ќе отвориш тема, а не само залепи фотографија без обврска ако добиеш гласови и победиш, темава „ Инсекти“ на кого е? ТВОЈА не е? :sneaky:
Се извинувам, пред 3 саати се прибрав и забораив тотално :D
...па твојата работа за тема на гласање ја направи модераторот @коцка, сега си ТУКА, не си касно прибран ниту заборавен, ТУКУ СИ МРЗА без чувство за обврска, ете тоа! :cool:
 
S

staycalm

Гостин
...минатата недела си отворил тема, ама не не си ја затворил т.е. не си ја поставил за гласање...половична работа! :свиркам:
...пошо @Toto.toto го нема сега, а ти си присутен ТИ ќе отвориш тема, а не само залепи фотографија без обврска ако добиеш гласови и победиш, темава „ Инсекти“ на кого е? ТВОЈА не е? :sneaky:

...па твојата работа за тема на гласање ја направи модераторот @коцка, сега си ТУКА, не си касно прибран ниту заборавен, ТУКУ СИ МРЗА без чувство за обврска, ете тоа! :cool:
Смири се, жити мене :)
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
507
Поени од реакции
1.770
И сега кој ќе отвара тема, шо решивте?
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Дечки опуштено и отварајте теми, @staycalm олабави малку со поениве, три натпревари по ред си веќе меѓу првите, доволно беше :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom