Фото натпревар #121: Еротска фотографија

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Ај да ве видам сега :cool:
Сакав #69 да биде за еротска, ама не победив ниеднаш до сега, па мораше да чекаме до #121... :LOL:

Значи, чекаме секси фотки. Ова не значи дека мора да бидат БАШ со голотија, зошто сензуалноста се покажува на повеќе начини. Нормално, за оваа тема е дозволена и голотија во благ облик (ноџиња, рачиња, газиња, штикли, чорапчиња - се' што сметате дека е секси), но без хард-кор порфавор. Со или без лик. Оставам на вас.

ПС: Ако сакате да објавите анонимна објава, можете да ми ја испратите и во ПП, а јас ќе ја објавам на темата под измислено име (дискреција загарантирана) :icon_mrgr:
 

Toma

Корона стронг
Член од
22 април 2014
Мислења
4.061
Поени од реакции
3.202
Ако ги сликам моите влакнести нозе дали ќе има нешто еротско во тоа или ќе треба и нешто погоре па да се смета за еротско?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Ако ги сликам моите влакнести нозе дали ќе има нешто еротско во тоа или ќе треба и нешто погоре па да се смета за еротско?
Публиката ќе одлучи :)
 
F

Flatter

Гостин
Ако ги сликам моите влакнести нозе дали ќе има нешто еротско во тоа или ќе треба и нешто погоре па да се смета за еротско?
Не важачка фотографија ќе биде. Под Еротска фотографија, поимот "Еротска" на Латиноиндиски значи жена. Што значи дека само треба женски да стават фотка.
Али впрочен тебе не ти спречува правото да ставеш фотографија, можеш на улица да фотнеш некоја еротска жена облечена во секси облека и потоа да ја објавиш овде.
И ние потоа овде да :drk::drk::drk: и да оцениме која ќе биде најдобрата фотографија.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.046
Поени од реакции
13.539
Да се сконцентрирам малку, да најдам модел и ќе се јавам и јас
 
Ф

Флеш

Гостин
Зошо сум избришан :eek: Сепак ако се бара жени,дефинирајте на почеток .Да знам :LOL:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.046
Поени од реакции
13.539
Зошо сум избришан :eek: Сепак ако се бара жени,дефинирајте на почеток .Да знам :LOL:
постираше машко и беше избришан???? ЕЕЕЕЕЈЈЈЈЈ!!!!! ВРАТЕТЕ ЈА СЛИКАТААААА!!!!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Зошо сум избришан :eek: Сепак ако се бара жени,дефинирајте на почеток .Да знам :LOL:
Не се бараат само жени. И не мудрувај, избришан си пошто стави гадна фотка најдена од нет. Те молам без хихурику хумор во иднина :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom