Фото натпревар #121: Еротска фотографија

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од Acid, 6 ноември 2018.

 1. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.513
  Допаѓања:
  25.978
  Ај да ве видам сега :cool:
  Сакав #69 да биде за еротска, ама не победив ниеднаш до сега, па мораше да чекаме до #121... :LOL:

  Значи, чекаме секси фотки. Ова не значи дека мора да бидат БАШ со голотија, зошто сензуалноста се покажува на повеќе начини. Нормално, за оваа тема е дозволена и голотија во благ облик (ноџиња, рачиња, газиња, штикли, чорапчиња - се' што сметате дека е секси), но без хард-кор порфавор. Со или без лик. Оставам на вас.

  ПС: Ако сакате да објавите анонимна објава, можете да ми ја испратите и во ПП, а јас ќе ја објавам на темата под измислено име (дискреција загарантирана) :icon_mrgr:
   
  На Agda Beata, dragonsky, staycalm и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. Flatter

  Flatter Гостин

  [​IMG]
   
  На Klin, whatto, Zlatikevichius и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Toma

  Toma Антист

  Член од:
  22 април 2014
  Мислења:
  2.618
  Допаѓања:
  1.005
  Ако ги сликам моите влакнести нозе дали ќе има нешто еротско во тоа или ќе треба и нешто погоре па да се смета за еротско?
   
 4. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.513
  Допаѓања:
  25.978
  Публиката ќе одлучи :)
   
 5. Flatter

  Flatter Гостин

  Не важачка фотографија ќе биде. Под Еротска фотографија, поимот "Еротска" на Латиноиндиски значи жена. Што значи дека само треба женски да стават фотка.
  Али впрочен тебе не ти спречува правото да ставеш фотографија, можеш на улица да фотнеш некоја еротска жена облечена во секси облека и потоа да ја објавиш овде.
  И ние потоа овде да :drk::drk::drk: и да оцениме која ќе биде најдобрата фотографија.
   
 6. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.566
  Допаѓања:
  3.869
  ...барам мушки модел за натпреварот, подарок гратис фотографии од фотосесија! :rolleyes:
   
  На Zlatikevichius, shutrak и Acid им се допаѓа ова.
 7. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.699
  Допаѓања:
  5.350
  @Acid правилата викаат ТИ да почнеш:coffee:
   
  На krkac му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.513
  Допаѓања:
  25.978
  Штом викаат така правилата, да го скршиме мразот :)
  [​IMG]
  11471
  by Acid on Кајгана форум

  Имам и една од член кој сака да биде анонимен, ќе ја објавам попосле :)
   
  На reddevil4ever, Agda Beata, Natural-girl и уште 12 други им се допаѓа ова.
 9. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.699
  Допаѓања:
  5.350
  Да се сконцентрирам малку, да најдам модел и ќе се јавам и јас
   
 10. Flatter

  Flatter Гостин

  Ајмо и од мене, да не кажете само мрчам ;)
  [​IMG] Navali_Narode by Flatter on Кајгана форум
   
  На reddevil4ever, Хефест, zmej gorjanin и уште 8 други им се допаѓа ова.
 11. Vori

  Vori СИСЬКИ ДВИГАТЕЛЬ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.862
  Допаѓања:
  4.066
  Зошо сум избришан :eek: Сепак ако се бара жени,дефинирајте на почеток .Да знам :LOL:
   
 12. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.699
  Допаѓања:
  5.350
  постираше машко и беше избришан???? ЕЕЕЕЕЈЈЈЈЈ!!!!! ВРАТЕТЕ ЈА СЛИКАТААААА!!!!
   
 13. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.513
  Допаѓања:
  25.978
  Не се бараат само жени. И не мудрувај, избришан си пошто стави гадна фотка најдена од нет. Те молам без хихурику хумор во иднина :)
   
  На Stefan-kobe, Sasa Ilic, staycalm и уште 5 други им се допаѓа ова.
 14. UpperCut

  UpperCut Evil Villain

  Член од:
  13 јули 2010
  Мислења:
  1.079
  Допаѓања:
  445
  [​IMG]
  :)
  by UpperCut on Кајгана форум
   
 15. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.513
  Допаѓања:
  25.978
  Од член кој сака да остане анонимен:
  IMG_1854.jpg
   
  На reddevil4ever, Stefan-kobe, C R E S и уште 24 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: