Фото натпревар #114 Тема:Птици

Член од
7 септември 2016
Мислења
19.521
Поени од реакции
34.660
Ја викам да гласаме и да ја ставиме темава на заслужен одмор
М @gjoko-mkd ?
...не се сложувам, зарем цел форум иде на одмор, па сега темава? кој иде на одмор и не можи нека не постира фотки, тие што се присутни ќе го „држат“ во живот натпреварот, таман мрдна малку ТИ одма да стагнира еееееее за никаде си ! :lut:.....:duel: ..... :pistoldz:..... :zloo:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
...не се сложувам, зарем цел форум иде на одмор, па сега темава? кој иде на одмор и не можи нека не постира фотки, тие што се присутни ќе го „држат“ во живот натпреварот, таман мрдна малку ТИ одма да стагнира еееееее за никаде си ! :lut:.....:duel: ..... :pistoldz:..... :zloo:
супер ако мислиш дека ќе има слики хахаха зашто обично ја затваравме во август :) ама нека оди слободно
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.521
Поени од реакции
34.660
супер ако мислиш дека ќе има слики хахаха зашто обично ја затваравме во август :) ама нека оди слободно
...е па сега, ако им пишеш во ЛП на овие 5,6 членови што стално постираат фотки да не клаваат за инат, тука не можам ништо, оти тебе повеќе те обичат од мене :toe:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
...е па сега, ако им пишеш во ЛП на овие 5,6 членови што стално постираат фотки да не клаваат за инат, тука не можам ништо, оти тебе повеќе те обичат од мене :toe:
сериозно ова? со тебе поише комуницирам отколку со било кој друг член...значи не комуницирам хахахаха
нели е супер шо неаме модератор и можеме колку душа ни сака офф топик да си лафиме?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.521
Поени од реакции
34.660
сериозно ова? со тебе поише комуницирам отколку со било кој друг член...значи не комуницирам хахахаха
нели е супер шо неаме модератор и можеме колку душа ни сака офф топик да си лафиме?
... сега ќе дојде Пеја, и ќе не :uzi:, а мене посебно :(
...ама ние не сме оф топик ма, ние околу фотографиите :masa:,
плус коментарите ни се во рамки на нормално :backa: и малку повеќе :pijani: ако дојде некое машко :свиркам:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
... сега ќе дојде Пеја, и ќе не :uzi:, а мене посебно :(
...ама ние не сме оф топик ма, ние околу фотографиите :masa:,
плус коментарите ни се во рамки на нормално :backa: и малку повеќе :pijani: ако дојде некое машко :свиркам:
дур не го тагнеш, на одмор ќе биде :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom