Фото натпревар #114 Тема:Птици

Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.975
Поени од реакции
14.734
Иначе планирав тема-чудни(интересни) дрва...ама пошто чувам папагали со години, и Анчо ете има желба нека биди птици

Иначе тоа би било интересна тема за летово...малку да се даде идеа што да се фотографира со телефоните или апаратите. Еве на крајот на летото можиме и тоа да го псотавиме, да видиме кој и што уловил летово
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Иначе планирав тема-чудни(интересни) дрва...ама пошто чувам папагали со години, и Анчо ете има желба нека биди птици

Иначе тоа би било интересна тема за летово...малку да се даде идеа што да се фотографира со телефоните или апаратите. Еве на крајот на летото можиме и тоа да го псотавиме, да видиме кој и што уловил летово
Чуваш папагали а сликата не е со нив хахаха
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.975
Поени од реакции
14.734
Чуваш папагали а сликата не е со нив хахаха
Имам многу слики ставено во темата со папагали....но овој ара ми е омилен и направив добри фотки со банана дрво во позадина.

Секогаш кога одам на тој дел во Грција, вртам према Паралија специјално да го посетам овој папагал.
Годинава од Лептокарија сум одел само да му го направам ќефот на детето( а и на мене)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Имам многу слики ставено во темата со папагали....но овој ара ми е омилен и направив добри фотки со банана дрво во позадина.

Секогаш кога одам на тој дел во Грција, вртам према Паралија специјално да го посетам овој папагал.
Годинава од Лептокарија сум одел само да му го направам ќефот на детето( а и на мене)
Се навратив на сликата, си викам има ара а јас не сум видела? :P
Него ај доста мрчам, да ѕирнам што пилиња имам
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Ја викам да гласаме и да ја ставиме темава на заслужен одмор
М @gjoko-mkd ?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.975
Поени од реакции
14.734
Па можи...јас сум малку понов на оваа тема...како ќе речите, нема проблем
 

Kajgana Shop

На врв Bottom