Фото натпревар #109 - Венчавка (Wedding) Гласање!

Победник на Фото тема „ Венчавка“

  • bijons

    Гласови: 0 0,0%
  • нема член

    Гласови: 0 0,0%
  • нема пријава

    Гласови: 0 0,0%
  • нема друга фотографија

    Гласови: 1 100,0%
  • немет никој друг

    Гласови: 0 0,0%

  • Вкупно гласачи
    1
  • Гласањето е завршено на .
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704

Љубовен поглед кај тукушто венчани!
by bijons on Кајгана форум

...поради немање пријавување - излезеност на членови (аматерски фотограф) со свои поставени фотографии, не може да се спроведе ниту гласање за победник, со што по автоматизам на нештата темата „Венчавка“ се поништува и не е важечка и покрај усилбите за успешност на темата на членот иако второрангиран, само со пријава на една фотографија гласањето се поништува! :pipi:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
.. ви чуе вас стојна, кога изгледа двете не сте тука, туку таму далеку па уште се смеете за судбината на МКД која сте ја науштиле :(
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
хахахахаха
Тема: љубов помеѓу јужна и северна македонија
Нацртано срце на плажа во Грција :)

@bijons немам што да ти кажам за ова шо го напиша.. едноставно не треба тоа да те интресира, дали зошто и како сум заминала. Мислам со коментарот не му го скршив срцето на никој :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
Нацртано срце на плажа во Грција :)

@bijons немам што да ти кажам за ова шо го напиша.. едноставно не треба тоа да те интресира, дали зошто и како сум заминала. Мислам со коментарот не му го скршив срцето на никој :)
...двете со подбив го кажавте тоа за Македонија и тука нема оправдување, а јас ве жалам што сте таму, не ви е лесно ич, во туѓа земја никој таму не ве есапи секогаш ќе си бидете „дојденци“:backa:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
...двете со подбив го кажавте тоа за Македонија и тука нема оправдување, а јас ве жалам што сте таму, не ви е лесно ич, во туѓа земја никој таму не ве есапи секогаш ќе си бидете „дојденци“:backa:
Фала ти многу што не мислиш, стварно е тешко
 

Kajgana Shop

На врв Bottom