Фото натпревар #108- Животот во селата-ГЛАСАЊЕ

Најселска слика имат:


  • Вкупно гласачи
    41

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.048
Поени од реакции
13.539
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
ааааа не срце,:backa:
нели не е фер да земам метла и да метам нешто што не е мое? :neetaka:
...два пати ги прочитав правилата за фото натпреварот да најдам нешто како член не може со иста фотографија да учествува во разни фото натпреварување и тоа едно по друго ама не најдов и затоа не коментирав, ако нема обврска кон ова тема членот тото нека постира фотографија и нека напише „вон конкуренција“ вака добив дојам дека некои членови се испотепаа да гласат за него само бијонс да не биде прва :D а бе што да ти кажам ...златниот пехар ќе им го земев :facepalm: ...затоа не сакам да ги разочарам ;) нека си отвори тото тема :sekcza: .................:cool:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Оф, мајко мила!
:pipi: лов ју бејби, не те одбивам тебе ...ама така е! седи мирна ќе дојде тото, нека се учи на одговорност и на сериозност, макар е форум ...така ќе тера и во реалити :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.048
Поени од реакции
13.539
ај да не го дрвите и да не се осеќате дека светот се врти околу вас и некој гласа или не гласа за вас, ние сакаме тема!
@lazarot бујрум!
@Saladin како тргнало спремај си и ти една тема, не се знае тука ништо
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Те разбирам..само ако може да забележам дека сепак премногу сериозно и дури делува дека при срце си ги земаш работиве. Релакс, сите овде сме поради љубов кон фотографијата и да споделиме што нашите очи виделе. Натпреварите само ни се мотивација да не го заборавиме форумов. Мене искрено барем на овој натпревар ми се допаднаа сите слики а гласав за Саладин.. пошто насловот... Ало, Хари Потер има! И фотографијата е полна со живот, селски таков, како и сите останати шо прикачивте. Накратко... Се гордеам. И ми е исполнета душава.
Е сега Тото може стварно неможе да отвори тема. Може патува и нема можност да климчи на нет. Така да како второ изгласана (шо е потполно исто како да си била прва) ако сакаш отвори тема. Знам дека ќе дадеш нешто интересно :smirce:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom