Фото натпревар „Пијалоци“ - пријавување

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од Miss.Independent, 12 февруари 2018.

 1. Miss.Independent

  Miss.Independent Me,Myself & I

  Член од:
  26 јуни 2013
  Мислења:
  915
  Допаѓања:
  2.272
  Видов имало тема за пиво па сега оваа нека биде и за пиво и остали АЛХОХОЛНИ пијалоци.
  Ајде пијачи на дело :D
  Пријавување до сабота 00:00

  Screenshot_1jk.png
  Cheers! by Miss.Independent on Кајгана форум
   
  Acohipmk, Darklady, AceCaleb и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. LordDragonII

  LordDragonII Dr.Strangelove

  Член од:
  15 август 2008
  Мислења:
  9.731
  Допаѓања:
  4.467
  [​IMG]
  (како се пријавува, мод едитирај ако треба)
   
  Последно уредено: 12 февруари 2018
  На Beric Dondarrion и Miss.Independent им се допаѓа ова.
 3. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.426
  Допаѓања:
  4.923
  На bijons му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Usher$

  Usher$

  Член од:
  27 мај 2013
  Мислења:
  1.926
  Допаѓања:
  2.599
  Klin, Miss.Independent, Jas. и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.210
  Допаѓања:
  12.277
  На Sungerot Bob и Miss.Independent им се допаѓа ова.
 6. shumecha.tableta

  shumecha.tableta Модератор

  Член од:
  26 декември 2013
  Мислења:
  2.611
  Допаѓања:
  13.502
  На AceCaleb, Klin, Usher$ и уште 3 други им се допаѓа ова.
 7. Klin

  Klin Колце

  Член од:
  6 јануари 2014
  Мислења:
  2.802
  Допаѓања:
  2.533
  На Miss.Independent и Usher$ им се допаѓа ова.
 8. UpperCut

  UpperCut Evil Villain

  Член од:
  13 јули 2010
  Мислења:
  1.065
  Допаѓања:
  434
  На Miss.Independent му/ѝ се допаѓа ова.
 9. AceCaleb

  AceCaleb Деспот на Адот

  Член од:
  31 декември 2007
  Мислења:
  4.559
  Допаѓања:
  7.240
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.419
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 11. INFERNO`

  INFERNO`

  Член од:
  10 октомври 2009
  Мислења:
  2.838
  Допаѓања:
  1.005

Сподели преку: