Фото натпревар тема #203 тема: Македонија | ГЛАСАЊЕ

Најдобра фотографија е....


  • Вкупно гласачи
    50
  • Гласањето е завршено на .
Член од
4 јуни 2009
Мислења
9.617
Поени од реакции
18.369
Гласаме за 3ца до НЕДЕЛА.

пс. @bijons Од постот на коцка (затварање тема) поминаа 40 минути и отворив тема со анкета у рекордно време, со реден број све. Ако нешто не ти се свиѓа... баш ми е гајле.:kezec:


1. @chef_cook
chef  cook.jpg

2. @shutrak
shutrak.jpg

3. @Agda Beata
agda.jpg

4. @Види Фотос
vidi fotos.jpg

5. @Емкаа
emkaa.jpg

6. @KEEF
keef.jpg

7. @Anco
anco.jpg

8. @bijons
bijons_plachkata.JPG

9. @gjoko-mkd
gjoko.jpg

10. @Kaleb
kaleb.jpg

11. @SuBZerO
subzero.jpg

12. @Toto.toto
toto.jpg

13. @Violetova
violetova.jpg

14. @Петра П.
petra.JPG


15. @коцка
kocka.jpeg

16. @Human
human.JPG

17. @Forza Milan!!!
forza_milan.jpg

18. @TrendS
trends.jpg

19. @Skorp
skorp.jpeg

20. @Комита Ултрас
komita.JPG
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom