Фото натпревар тема #202 тема: ЖИВОТНИ

Статус
Затворена за нови мислења.

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
@Toto.toto @kano @Trent Alexander Arnold
Сите ќе ве казнам (освен третиот, прв пат мислам дека е на темава). Знаете дека по една фотка така? Останатите слободно можете во соодветната тема да ги ставите, не мора тука хаос да правите :(
Сега @Violetova како ќе се снаоѓа за да отвори гласање??? Па од страв мене ќе ми пишува, па ја на работа ќе сум ќе ве пцујам дека од мобилен па @Corvus ќе ја замарам!!!!
одберете ЕДНА фотографија и не ставајте други!

@Trent Alexander Arnold само со една може да се пријавиш на натпреварите иначе и тебе ќе ти викам вака следниот пат :uzi:

И биваше од сите теми само за оваа да неам нотификации :facepalm:
Автоматски споено мислење:


Како бе три дена? Ја неколку саати бев и насекаде беа :confused: или можда зависи каде
која сакаш ти таа стави ја. Може? :icon_mrgr:
 
Член од
3 март 2020
Мислења
2.413
Поени од реакции
5.062
Сега @Violetova како ќе се снаоѓа за да отвори гласање??? Па од страв мене ќе ми пишува, па ја на работа ќе сум ќе ве пцујам дека од мобилен па @Corvus ќе ја замарам!!!!
Рачунај на ова, јас веќе немам појма кој со која фотографија учествува, и јавно се откажувам од отворање на гласањето :D :D :D
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.787
Поени од реакции
29.225
@Toto.toto @kano @Trent Alexander Arnold
Сите ќе ве казнам (освен третиот, прв пат мислам дека е на темава). Знаете дека по една фотка така? Останатите слободно можете во соодветната тема да ги ставите, не мора тука хаос да правите :(
Сега @Violetova како ќе се снаоѓа за да отвори гласање??? Па од страв мене ќе ми пишува, па ја на работа ќе сум ќе ве пцујам дека од мобилен па @Corvus ќе ја замарам!!!!
одберете ЕДНА фотографија и не ставајте други!

@Trent Alexander Arnold само со една може да се пријавиш на натпреварите иначе и тебе ќе ти викам вака следниот пат :uzi:

И биваше од сите теми само за оваа да неам нотификации :facepalm:
Автоматски споено мислење:


Како бе три дена? Ја неколку саати бев и насекаде беа :confused: или можда зависи каде
,,,5+ za @Corvus ,,, :icon_mrgr:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom