Фото натпревар тема #201 тема: simple photo ГЛАСАЊЕ

Едноставно ама добро:


  • Вкупно гласачи
    33
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.550
Поени од реакции
10.565
Последно уредено:

Kaleb

It's your life, live it well.
Член од
15 август 2020
Мислења
247
Поени од реакции
1.248
гласав за Трендс и Суб, не ја гласав @коцка од инат пошо ме зезна на минатото гласање :kluc:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.550
Поени од реакции
10.565
гласав за Трендс и Суб, не ја гласав @коцка од инат пошо ме зезна на минатото гласање :kluc:
И побарав и пак не најдов ништо. Сх бре љубомора :P

не стварно, што те зезнав???
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom