Фото натпревар бр.211: Среќа

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.108
Поени од реакции
18.714
Мислев да отворам површна тема у стилот на „првите пролетни знаци“, ама не, сликајте ми нешто или некој што ве прави среќни(свртев некоја страна уназад, не најдов оваква тема). Не се ограничувајте и не правете бледи копии од некој друг, сликајте буквално што ви душа сака, што ви го „разигрува“ серотонинот. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom