Фото натпревар бр.211: Среќа ГЛАСАЊЕ

За кого ќе гласате?


  • Вкупно гласачи
    28
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.702
Поени од реакции
24.167
Следен пат не претерувајте со труд и креативност, очекував ова да е длабока тема, што знам, деца, дрога, курви... Ама не, нив виножита ги правеле среќни. o_O
Гласајте за двајца, до недела.


@Dani



@shutrak


@abrako



@TrendS




@LustingVertigo



@chef_cook



@gjoko-mkd



@Anco



@Violetova



@SuBZerO

 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.511
Поени од реакции
9.412
Цел живот тежнееме да бидеме среќни, цело време ја бараме среќата, но ете, на оваа тема се виде колку всушност има среќни луѓе....:toe:

нема за кого да се гласа, не за еден а камоли па тројца да одберам....но ајде @Anco ке го одберам, он доловил некако некоја емоција на среќен момент.
 
Член од
3 март 2020
Мислења
2.408
Поени од реакции
5.049
Следен пат не претерувајте со труд и креативност, очекував ова да е длабока тема, што знам, деца, дрога, курви... Ама не, нив виножита ги правеле среќни. o_O
Аман, што му фали на виножитото?
Јас се радувам кога ќе го видам :D
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
У право е Агда и Топлата. Потпуно е промашена поентата. И ја немам за кого да гласам.
@Violetova Супер си е виножитото, ама бога ти пољубим коуку пати у годината гледаш виножито?
Најприближен момент на среќа ми е фотката со параглајдеро, ама и тоа не е тоа.
Ако @abrako мисле у смисла ако имаш среќа читав да слеташ :D
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ама некако коа ќе размислеш малце тема СРЕЌА у фотографија.....некако и не иде.
Ама па и буразерите шо постирале алал да и е. Кажуват си кој шо го прае среќен. Пива, цигариња, виножито кое дали ќе имап среќа еднш у годината да го забележеш.
Параглардејството се уклапа у тема -адреналин- рецимо.
 
Член од
3 март 2020
Мислења
2.408
Поени од реакции
5.049
@Violetova Супер си е виножитото, ама бога ти пољубим коуку пати у годината гледаш виножито?
Некогаш ни еднаш во годината :D
Автоматски споено мислење:

И плус да си кажам дека Агда требаше да даде пример за фотогрфија, а таа не учествуваше воопшто ... :(
И така учесниците сами си ја одредија „среќата“ :)
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.702
Поени од реакции
24.167
Некогаш ни еднаш во годината :D
Автоматски споено мислење:

И плус да си кажам дека Агда требаше да даде пример за фотогрфија, а таа не учествуваше воопшто ... :(
И така учесниците сами си ја одредија „среќата“ :)
Јас ако дадев пример, ќе ме банираа ради поставување на експлицитни фотографии.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
... за да беше фото темата поспецифична, требаше да гласи „Моја среќа“ па тогаш тренд немаше да постира тукушто испилено гулапче, ама вака со тема „Среќа“ си е таман фотката и како фотографија за натпревар и како среќа на мајка голуб кон своето јајце и гулапче,

DSC_0035.jpg 1.jpg

и втора би рекла фотографијата на вертиго, што би можело да биде „среќа“ наоѓање на вакво мало жапче од фотографот и поставување на безбедно место за да преживее, а и самата фотографија е таман за натпревар!
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
nemam izbor tuku samo tie sliki sto me se vo komjuter i toa ne site moze da gi najdam kade se spikani(ne mi raboti telefonot) inaku ke postavev slika od registracija,ili slika od vencavka,ili slika od krstevka..koj gi imam dosta i poveke ke odgovaraa na temava Sreka,,,e sega za kogo e sreka toj moment,za kogo ne (izleglo taka) ama ako proslo pola vek od togas a tie sliki sega se gledaat zaednicko so akterite (dvajcata glavni) znaci sepak imalo sreka.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Да ве потсетам дека туа се збори за фотографиите од натпреварот, се останато ќе биде казнето!
 
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom