Фото натпревар бр. 206: Позитивни Вибрации - ГЛАСАЊЕ

Позитивни вибрации

  • честа

    Гласови: 12 28,6%
  • Toto.toto

    Гласови: 20 47,6%
  • gjoko-mkd

    Гласови: 7 16,7%
  • TrendS

    Гласови: 3 7,1%
  • grande-juve

    Гласови: 4 9,5%
  • Xfire

    Гласови: 0 0,0%
  • bijons

    Гласови: 3 7,1%
  • Петра П.

    Гласови: 12 28,6%
  • pozdrav eden topol

    Гласови: 2 4,8%
  • abrako

    Гласови: 5 11,9%
  • chef_cook

    Гласови: 5 11,9%
  • Емкаа

    Гласови: 2 4,8%
  • Anco

    Гласови: 5 11,9%
  • KEEF

    Гласови: 24 57,1%

  • Вкупно гласачи
    42
  • Гласањето е завршено на .

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Не ми го прикажува гласот за @gjoko-mkd, не е регистриран? Ве молам за интервенција :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.698
Поени од реакции
9.537
Ќе го додадам на крај, @Acid уште не ми покажал како се местат гласања :D
Пробај учи се на мене...:pos:ќе попаѓаат на газ сите да излезам јас победник:icon_lol::lolzz:
 
Член од
20 јануари 2021
Мислења
400
Поени од реакции
4.400
Која е причината што се пишува за кој се гласа? А веќе кога се пишува, не се дава барем едно кратко образложение зошто е тоа така и збор два за гласаните фотографии.
Апсолутно nonsense...
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Која е причината што се пишува за кој се гласа? А веќе кога се пишува, не се дава барем едно кратко образложение зошто е тоа така и збор два за гласаните фотографии.
Апсолутно nonsense...
Скроз се согласувам! Секој би требало да знае зошто една фотографија му се свиѓа
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.698
Поени од реакции
9.537
Скроз се согласувам! Секој би требало да знае зошто една фотографија му се свиѓа
За вкусови не се расправа, а за симпатии кон одредени членови уште помалку.
Гласајте и траете си:P
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.043
Поени од реакции
57.250
Еве на некого му се допаѓаат и фотографии надвор од фокус (не знам зашто не се јавни гласовите)...
Јас ни на локална меморија не би ги чувал, а не да ги објавам некаде, особено на натпревар.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Еве на некого му се допаѓаат и фотографии надвор од фокус (не знам зашто не се јавни гласовите)...
Јас ни на локална меморија не би ги чувал, а не да ги објавам некаде, особено на натпревар.
Пробав да сменам тоа ама така е итворена темата на жалост :(

@pozdrav eden topol никој нема да ме критикува мене ако кажам дека на петра или кииф ми се свиѓаат фотките, мене тие ме потсеќаат на позитивност, опуштеност. Ама да знаеме зошто бираме одредени фотки, не ради членовите, јас тоа отпосле гледам чива е фотката што ми се свиѓа :)
Ама би критикувала ако се гласа затоа што членот ми се свиѓа
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.698
Поени од реакции
9.537
Пробав да сменам тоа ама така е итворена темата на жалост :(

@pozdrav eden topol никој нема да ме критикува мене ако кажам дека на петра или кииф ми се свиѓаат фотките, мене тие ме потсеќаат на позитивност, опуштеност. Ама да знаеме зошто бираме одредени фотки, не ради членовите, јас тоа отпосле гледам чива е фотката што ми се свиѓа :)
Ама би критикувала ако се гласа затоа што членот ми се свиѓа
Во мојата шала има и вистина душо..ете, на мене ми се допаѓаат пет фотки и мака мачам кои две да ги елиминирам ....и се разбира дека сакал- нејќел, гласаш по симпатија.:P..можеби треба по еци пеци пец;)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Во мојата шала има и вистина душо..ете, на мене ми се допаѓаат пет фотки и мака мачам кои две да ги елиминирам ....и се разбира дека сакал- нејќел, гласаш по симпатија.:P..можеби треба по еци пеци пец;)
Не морадаги гледаш имињата де, гледај ги фотографиите. Елиминај ги на некој начин, неможе сие исто да ти се свиѓаат :) ајде ајде
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.647
... за најуспешни фотографии по мој вкус на темата „ Позитивни вибрации“ @gjoko-mkd , @TrendS и @KEEF , не дека другите не беа добри, но имаа малку повеќе недостатоци кои ги кажав на другата тема!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom