Фото натпревар - ЛЕВИТАЦИЈА 128

F

Flatter

Гостин
@Flatter „нема време“ да постави фотка, а има време да се подбива со мене, а уште не сум мрднала со тема, изгледа ми дава до знаење да не го сторам тоа! :confused:
п.с.
би било фер да кажеш дека не знаеш да поставиш тема, ќе ти помогнев, отколку да пишеш за паркети, инаку @коцка тоа е твој коментат кога постирав еротска слика, ете уште памти детево! :(
Kako demek jas dete a ti golemiot bre bre, ajjde odi najdi zivot... Ti ocigledno do tolku nemas svoj zivot pa se sto e ovde svakas kako podbiv i posmeh...
Pa aman vekjej forum e ova nitu se znaeme nitu ti znam sto si(dali masko ili zensko nebitno) nitu sme se videle... Ne deka nekoj ti misle loso ama ednostavno internet e ova se kje procitas.

Neznam zosto mojov komentar go svati kako podbivanje. Ubavo ti rekov sto ima loso ako otvores tema za parket(ili za nesto primer sto e drvo) zarem nemoze slikanje na drveni predmeni da bide foto natprevar?
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
@Flatter доста со паркетите

@Петра П. јас веќе го предложув ова пред некое време ана некако пројде некоментирано, да не се сведи само се на гласање? Башка пак истиот проблем, сите сакаат да победат, а никој не сака тема да даде :) и за гласање на теми пак теми ни требаат. Твојата е супер, ама имам чувство дека слично како мојава ќе заврши. Се мислев да ставиме една од попопуларните теми како улична, црно-бела, нешто што секој го има сликнато бар еднаш
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
@коцка

Се согласувам. Може евентуално да се нафрлат теми и и после да се користат тие.. незнам. А сега може некоја класика
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Може и една тема да се отвори каде што секој кога сака и има идеа да додаде тема и ќе се користат по ред како идат. Така ако на некој не му одговара актуелната ќе знае која е следната и ќе може да се спреми...?
Што викате?

@bijons еве каде зборевме за тема на темите :) погрешно сме се разбрале нешто
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
,,,toa e novata tema,,,:icon_mrgr:,,,
хаха интересно, само дефинирај ја маааалку повеќе м?
Ај викендов ако имам време ќе ги соберам сите теми и ќе ги стедам во една тема на темите
@bijons спреми тема во меѓувреме? ;)
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.765
Поени од реакции
29.042
хаха интересно, само дефинирај ја маааалку повеќе м?
Ај викендов ако имам време ќе ги соберам сите теми и ќе ги стедам во една тема на темите
@bijons спреми тема во меѓувреме? ;)
,,,:pos:,,,of cicki za zlaten medal,,,do noviot SUV na rols rojs,,,:ROFLMAO:,,,
,,,na nekoj nachin slobodna tema,,,od model na atom,neshto so vrednosni materijalno prirodno socioloshki elementi,,,
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
,,,:pos:,,,of cicki za zlaten medal,,,do noviot SUV na rols rojs,,,:ROFLMAO:,,,
,,,na nekoj nachin slobodna tema,,,od model na atom,neshto so vrednosni materijalno prirodno socioloshki elementi,,,
..ај ќути таму, не спомнувај цицки :цицки: мицки, да не отворам тема „ Доктори “ :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Ако успеам да се издигам малце коа ке медитирам ке пробам да удрам едно селфи ;)
Темава умре, сега рекламирај се дека медитираш, сликај се и сликата стави ја во натпреварот реклама ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom