Фото натпревар - ЛЕВИТАЦИЈА 128

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554

Фала фала!!!!
Неделава ќе бидам турбо зафатена, уствари месецов, ама еве една тема на која знам дека можете да бидете супер креативни ;)

Левитација, лебдење, едноставно! Фотки каде што објектот/субјектот би изгледал како да лебди во воздух ;)

Бујрум!!!!



Ап ап енд ауеј!
by коцка on Кајгана форум
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
@Makaron за секој случај спремај тема, мислам дека мојава пропадна хахаха
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.859
Поени од реакции
4.791
Oooh nou!Subzero ke bide odsuten nekoe vreme .....Produzi dalje!
 
F

Flatter

Гостин
I flatter ne e ovde prodolzi dalje :D

Neznam sto slika da staveme. Aj pocekaj da se frlam od 10 sprat kje se slikam pa kje ka prikacam slikicka ovde preku drugiot svet ;)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.611
Поени од реакции
34.798
..последна сум спомната, последна ќе реагирам...пред мене има уште двајца! :rolleyes:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.611
Поени од реакции
34.798
@Flatter „нема време“ да постави фотка, а има време да се подбива со мене, а уште не сум мрднала со тема, изгледа ми дава до знаење да не го сторам тоа! :confused:
п.с.
би било фер да кажеш дека не знаеш да поставиш тема, ќе ти помогнев, отколку да пишеш за паркети, инаку @коцка тоа е твој коментат кога постирав еротска слика, ете уште памти детево! :(
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
@bijons давај тема..
Абе ми текна дека уствари може да направиме нешто као избор на теми .. пр. Листа од 10-15 теми и да се гласа да видиме што најмногу ни одговара. Јас искрено пробав да направам слика за темава, ама не ми одеше.
Ми беше муабетот со темиве.. демек потоа може да да се стават кко теми првите три или пет гласани.Па за месец пак избор и то. Незнам можи и не е толку изводливо.. или креативно. Тинк абоут ит.
Инаку имам предлог за тема. Омилената песна преку слика. Долу нека има линк од песната и секој за да гласа ќе треба да слушне и песна и да ја види сликата. Може да е апстракт, црно бела (мојата ќе биде пак сонце) и така.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom