Фото клубови низ Македонија

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.911
Поени од реакции
31.227
Лани негде од Март во Битола постои Фото Кино Клуб (ФКК). до сега има над 30 члена скоро добивме и простории во дом на културата а за битолко културо лето имавме и прва самостојна изложба а пред и по тоа сме учествувале (како членови) на изложби низ Македонија. Дружењето е убаво, размена на искуства, опрема, совети помош и се во врска со фотографија.

 
Член од
11 август 2011
Мислења
57
Поени од реакции
19
Штета што во Велес нема Ф од Фото Клуб :(
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.226
Поени од реакции
30.852
Фото клубови во Скопје? Членува некој? :)
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.652
Поени од реакции
585
Фото клубови во Скопје? Членува некој? :)
Појма неам, и ја барав пред некое време нешо вакво, чисто да видам шо е фората енд шит, ама слабо. Ако најдеш нешо во кое се исплати да членуеш, пиши :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom