Фото Натпревар #178 Тема : Неонки/Неонска светлина

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 јули 2012
Мислења
497
Поени од реакции
1.658
Иако несум лепотан ама таа фотка ми се виде прва во една стара галерија , во зависност од пријавените фотографии мојата фотографија можи да се сменит imgcache0.613523461.jpg
 
Последно уредено:
Член од
3 март 2020
Мислења
1.546
Поени од реакции
3.118
Иако несум лепотан ама таа фотка ми се виде прва во една стара галерија , во зависност од пријавените фотографии мојата фотографија можи да се сменит Прегледај го приврзокот 263973
Јас не сфатив баш, за да не ја промашам темата, подобјасни? Треба објект, човек, нешто под неонска светилка?
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
497
Поени од реакции
1.658
Јас не сфатив баш, за да не ја промашам темата, подобјасни? Треба објект, човек, нешто под неонска светилка?
Сменав наслов , нема врска дали светлина , блесок , ламби ✌ битно да е поврзано со неонки , а ти со аватаров Виолетова да бараш виолетиви неонки
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
2.885
Поени од реакции
10.297
Јас не сфатив баш, за да не ја промашам темата, подобјасни? Треба објект, човек, нешто под неонска светилка?
Neon Photography

Инаку, тототото, претходниот наслов беше покул, а за темава браво зашто е убернајкул :love:
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
33.448
Поени од реакции
21.249
Член од
4 јули 2012
Мислења
497
Поени од реакции
1.658
Ah jo, Ja už začnou mluvit čeština, aspoň me nebudete kecat:cenzura::cenzura:
Автоматски споено мислење:

,,,neonki,,,denski ili nokje,,, :icon_mrgr:
Право или вупреку
Автоматски споено мислење:

Мора да е неонска, не може лед? :P
Може да се ледонеонски во катодна цевка
Автоматски споено мислење:

@коцка ај преземи нешто ме јадоја децитееее
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.071
Поени од реакции
11.651
Ah jo, Ja už začnou mluvit čeština, aspoň me nebudete kecat:cenzura::cenzura:
Автоматски споено мислење:


Право или вупреку
Автоматски споено мислење:


Може да се ледонеонски во катодна цевка
Автоматски споено мислење:

@коцка ај преземи нешто ме јадоја децитееее
Голем си, можеш и сам :coffee:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom