Фото Натпревар #178 Тема : Неонки/Неонска светлина ГЛАСАЊЕ

нион лајт, нион лајт, дис фото шајнс со брајт


  • Вкупно гласачи
    33
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
И ја не знам, те прашав твоја ли е сликата и сите се фатија за нозете :D
Сликата е моја, стапалата не. Имам и идентична слика со „Prehistoric societies in England“ ама стапалата (кои не се мои) се покомпетентни за темата. Не дека не ги кренав и јас моите, ама овие се подобри. :)
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.765
Поени од реакции
29.041
Сликата е моја, стапалата не. Имам и идентична слика со „Prehistoric societies in England“ ама стапалата (кои не се мои) се покомпетентни за темата. Не дека не ги кренав и јас моите, ама овие се подобри. :)
,,,fala mu na Sevishniot se razjasni situacija,,, :icon_mrgr: ,,,inaku ke stavashe i ti kesa na glava ko shefon,,,:ROFLMAO:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
@chef_cook откако се искупи со прекрасното видео што ми го прати вчера вечер (уште се смеам), доби дозвола да постави нова тема

Бујрум!!! До вечер да е отворена!!!!
Автоматски споено мислење:

@poimanemam сликата МОРА да е нејзина, инаку не смее да се пеијави. Нели глеаш на шефон што му направивме хахаха
Него можда била седната од страна и се потпрела на колената на сопственикот на стапалата и ги сликнала ;)
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.765
Поени од реакции
29.041
@chef_cook откако се искупи со прекрасното видео што ми го прати вчера вечер (уште се смеам), доби дозвола да постави нова тема

Бујрум!!! До вечер да е отворена!!!!
Автоматски споено мислење:

@poimanemam сликата МОРА да е нејзина, инаку не смее да се пеијави. Нели глеаш на шефон што му направивме хахаха
Него можда била седната од страна и се потпрела на колената на сопственикот на стапалата и ги сликнала ;)
,,,ne e feeeer,,,pushchaj toa videoto i nie da vidime toa Rusinkite ubavi,,, :mad: :свиркам::ROFLMAO:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom