Фото Натпревар #160 Тема: домашна cozy атмосфера

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.786
Поени од реакции
29.223
Дај кажи на која слика да видиме. Да не има некој друг низ дома да ми се шета, јас да не знам
,,,:pos::pos::pos:,,,,
,,,imashe od edna chlenka so tablet vo race i chorapi crveni tochkici,,,aj nekoj od onie poveshtite neka ja najdat fotkata,,, mislam deka dolgo vreme beshe i naslovna stranica na forumov,,,ke se setat,,,:icon_mrgr:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.538
Поени од реакции
34.696
...не ќе да беше лошо да се изгласа денес, па победникот да постави тема поврзано со Велигден (по негова желба), да ги видиме вапсените јајца на кајганџии, а? што мислиш @коцка ?
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
,,,:pos::pos::pos:,,,,
,,,imashe od edna chlenka so tablet vo race i chorapi crveni tochkici,,,aj nekoj od onie poveshtite neka ja najdat fotkata,,, mislam deka dolgo vreme beshe i naslovna stranica na forumov,,,ke se setat,,,:icon_mrgr:
Тоа мислам дека беше на @Acid фотка, од жена му ;)

@bijons оваа @Agda Beata изглеа остави на мене игласање да отворам
Кај и да е ќе биде
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Тоа мислам дека беше на @Acid фотка, од жена му ;)

@bijons оваа @Agda Beata изглеа остави на мене игласање да отворам
Кај и да е ќе биде
Не е моја фотка и не е од жена ми бе! :P
Ако мислите на оваа...

ha.jpg
Автоматски споено мислење:

Али, ако има некоја со убави ноџиња и чорапчиња и сака да ја ставиме на cover-от на Facebook, нека испрати слика слободно :P И онака деновиве ќе ја пуштаме новата верзија на порталот, ни треба нов cover.
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Не е моја фотка и не е од жена ми бе! :P
Ако мислите на оваа...

Прегледај го приврзокот 245781
Автоматски споено мислење:

Али, ако има некоја со убави ноџиња и чорапчиња и сака да ја ставиме на cover-от на Facebook, нека испрати слика слободно :P И онака деновиве ќе ја пуштаме новата верзија на порталот, ни треба нов cover.
Опааааа НОВА ТЕМА ДЕЧКИ!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom