Фото Натпревар #160 Тема: домашна cozy атмосфера

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.788
Поени од реакции
8.418
Отварам тема во име на @Agda Beata и темата е да се прикаже дел од една домашна опуштена атмосфера, сега кога сме скоро сите по дома лесно ќе е така?
Бујрум, а @Agda Beata дополнително ќе стави слика овде ;) (немој да мислиш дека јас отварам тема за тема и дека и слика ќе ставам :P)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
6.847
Поени од реакции
6.794
Da...prv pat pečam suvi piperki....max 3-4 sekundi e potrebno i za da izgori

A vo onaa folijata dolu levo ima zavitkano glavica kromid. Koj neprobal neznae što e toa kromid na žar
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.788
Поени од реакции
8.418
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.369
Поени од реакции
2.520
Ne trolam.....denes si pravev skara vo dvorot- pastrmka so šampinjoni i piperka vezenka na žar:cool:

Koga si imaš kuća so golem dvor.....:icon_mrgr:
Прегледај го приврзокот 244461
Аирлија, како не ми текнува на мене инаку и јас имам куќа со двор ,ај наредниот викенд обавезно со скариче-мариче. А денес си направив генералка пролетна чистка така да нема ништо интересно и инспиративно можеби подоцна
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.695
Поени од реакции
16.613
Отварам тема во име на @Agda Beata и темата е да се прикаже дел од една домашна опуштена атмосфера, сега кога сме скоро сите по дома лесно ќе е така?
Бујрум, а @Agda Beata дополнително ќе стави слика овде ;) (немој да мислиш дека јас отварам тема за тема и дека и слика ќе ставам :P)
Имам милион, не знаев која да ја ставам. :)

Fotogenic_afe28a9d-a1b7-40ee-b460-bbfd97ad6209.jpg
 
На врв Bottom