Фото Натпревар #158 Тема: Огледало -> ГЛАСАЊЕ

огледалце, огледалце мое, најдобрата фотка, знаеш ли од кој е?


  • Вкупно гласачи
    43
  • Гласањето е завршено на .

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.792
Поени од реакции
29.260
,,,kajmene decata ja nauchija baba im na nekoi raboti pa i taa pochna da go chachka fotoshopot,,,'rshum prai,,,
,,,kako jas razbiram so moeto skromno znaenje,,,
,,,naletuvam na momentum,,,telefonot nabrzina i shtrakam,,,sho sum slikal sum slikal,,,a ne ko baba im,,,ushte perika fali da si stokmi so fotoshopot,,,
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
kocka glas od mene
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
so ogled deka ide 1 april ,denot na segata , bi dal sugestija , predlog MASKA,MASKENBAL
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
909
Поени од реакции
2.228
Јас вече зададов тема. За да не се повторуваме сега си ти на ред и НЕМА НЕМАМ ТЕМА!
Јас ќе отворам тема, не е проблем, него се губи смислата на натпреварот победникот да отвори тема. Ова треба да важи за сите, кој победи да си отвори тема, а не да не се појави веќе или да се правда дека нема тема. :) Ако официјално не отвораш тема, ќе отворам до вечер.
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
sekoj ne dezurci na forumot neka ima odreden termin na otvaranje zatvaranje i .t.n a kocka saka da ti ukaze deka e ramnopravna pa bidejki dva pati pobeduva dava prednos na vtoro plasiraniot ,da ne se gubi smekot
Автоматски споено мислење:

B.T.W kako vo mnogu natprevaruvanja,sport pa i politika ,pobednikot (domakinot) ima pravo na ucestvo nema pravo na domakin -da predlozi tema toa saka kocka da ni go kaze da ne se napepirosate i zatoa go dava na vice pobednikot da predlozi toa e za pozdrav
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Јас ќе отворам тема, не е проблем, него се губи смислата на натпреварот победникот да отвори тема. Ова треба да важи за сите, кој победи да си отвори тема, а не да не се појави веќе или да се правда дека нема тема. :) Ако официјално не отвораш тема, ќе отворам до вечер.
секогаш вака правиме :) за да не се повторуваат победниците и да е поинтересно
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
909
Поени од реакции
2.228
секогаш вака правиме :) за да не се повторуваат победниците и да е поинтересно
Победниците секако се повторуваат, гласањето си кажва кој е победник :)
Ајде сега ќе отворам тема.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom