Фото Натпревар #158 Тема: Огледало -> ГЛАСАЊЕ

огледалце, огледалце мое, најдобрата фотка, знаеш ли од кој е?


  • Вкупно гласачи
    43
  • Гласањето е завршено на .

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
27.017
Поени од реакции
15.711
,,,,samo za edna ili varijanta i trojka,,, :icon_mrgr:
,,, slika/i. de,,, :)
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2020
Мислења
813
Поени од реакции
2.013
Glas za @Toto.toto, edinstveniot shto prifati predizvik vo vreme na zagrizenost, i so toa dade pridones vo bar maaalku olabavuvanje na opshtata atmosfera posebno kaj zenskiot pol.

Za razlika od mene toj nemashe potreba da go maskira svoeto vlaknesto, neproporcionalno i nesoodvetno definirano telo so pretenciozni tvrdenja za veshtina koja empiriski ne moze da bide dokazana, bidejkji takvo telo Toto nema.

Vtor favorit sum si jas samiot po urnekot na Acid i Anon, da ne beshe Toto kje glasav za sebe.
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.297
Поени од реакции
28.934
@коцка има боље фотки со огледало, ама и оваа не е лоша. Гласав за неа :P
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
6.830
Поени од реакции
3.960
Гласав за @bijons ...искрено се двоумев оти ми се допаѓаат фотките на @Dekio7 и на @Acohipmk ...офффф..па и на @Стев...е сега, на коцка коцкичка црнобела фотка не ми направи мерак, ама фаца има убава(y)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.463
Поени од реакции
9.403
@Acohipmk мој фаворит иако малку текстот ми пречи, ама фотката има душа, колорит, идеја ....и најважно има порака! (y)
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
635
Поени од реакции
3.518
Гласав за @mladen_tifa оваа слика многу пати сум ја видел на мојот ретровизор додека сум возел на изгрејсонце/зајдисонце (што обожавам) но никогаш не ми текнало да сликам, уствари да кажам на совозач да слика :).
 
Член од
11 ноември 2015
Мислења
300
Поени од реакции
117
И јас гласав за @Acohipmk:) Феноменална слика.(y) Навистина доста изразени топли бои. Ги има погодено моментот, аголот, боите... според мене се. @Dekio7 исто така има одлична слика. Направена во „детективски стил“.(y) Покрај овие слики доста интересен впечаток ми оставија и оние на @mladen_tifa (му фалеше само уште малку поголема острина само на огледалото, инаку супер слика;)), потоа на @bijons (чиста класика, гламур и сл.:cool:), а и на @Петра П.:love:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.606
Поени од реакции
7.813
Остави ја;) коцка за мис форумџика...(доста и се нејзе победи)
Јас фотографирам, сестра ми е на огледалецето :rolleyes:
Автоматски споено мислење:

Рачунајте дека јас пак нема да давам тема, гласајте за друг
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
440
Поени од реакции
671
Јас фотографирам, сестра ми е на огледалецето :rolleyes:
Автоматски споено мислење:

Рачунајте дека јас пак нема да давам тема, гласајте за друг
Епа вака мојот глас иде за декио. Иначе коцка и твојата слика ми се свиѓа:) (y)
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.409
Поени од реакции
1.804
Многу ми е криво што многу убави слики, со минимални корекции можи да бидат топ слики.
Пример, гласав за @Acohipmk и си зедов за слобода буквално 1 минута да ја чепнам во фотошоп. Одма друга слика излегува. Primer 2.jpg
 
На врв Bottom