Фото Натпревар #143 Тема: Кога ќе се налути Природата

Член од
15 март 2010
Мислења
4.842
Поени од реакции
3.947
Поштовани , под присила морав јас да отворам тема :icon_lol:. Имав неколку идеи , со убави слики но за жал сите веќе беа застапени во минатото.. Но ! Пред 2 недели додека бев на работа, дувна еден многу силен ветер проследен со силен дожд кој не траеше ни 5минути, заминувајќи од работа истиот ден на паркинг видов една тажна слика, "моето" дрво кое ми правеше понекогаш сенка на колата беше се расчекнало на две од силниот ветер :(.
Па еве ви Тема која не била веќе застапена, постирајте слики од афтерефектот од временски непогоди , пороен дожд , ураган , торнадо :icon_lol: , пожар ,поплави, бури, земјотреси и се што мајка природа знае да ни приреди ... малку морничаво може да биде ама и тоа е дел од играта.... имајте убав натпревар.
НЕВРЕМЕ.jpg
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.772
Поени од реакции
5.472
Поштовани , под присила морав јас да отворам тема :icon_lol:. Имав неколку идеи , со убави слики но за жал сите веќе беа застапени во минатото.. Но ! Пред 2 недели додека бев на работа, дувна еден многу силен ветер проследен со силен дожд кој не траеше ни 5минути, заминувајќи од работа истиот ден на паркинг видов една тажна слика, "моето" дрво кое ми правеше понекогаш сенка на колата беше се расчекнало на две од силниот ветер :(.
Па еве ви Тема која не била веќе застапена, постирајте слики од афтерефектот од временски непогоди , пороен дожд , ураган , торнадо :icon_lol: , пожар ,поплави, бури, земјотреси и се што мајка природа знае да ни приреди ... малку морничаво може да биде ама и тоа е дел од играта.... имајте убав натпревар.
Прегледај го приврзокот 216642
Две работи да си знаеш за друг пат:

1. Темите може и да се повторуваат

2. Пази се од бијонс
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.772
Поени од реакции
5.472
Темата можда најдобро да се продолжи до следниот викенд за да се вратат сите од по одмори и можда сега кога почна да врне да штракнеме нешто
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.062
Поени од реакции
4.619
... фото љубители, ајде постирајте фотографии ...темата е специфична, но провокативна, затоа сигурно ќе најдеме во нив нешто поврзано со природата кога ќе се налути,... нема смисла да пропадне темата! :pistoldz:
@toto , @shutrak, @gjoko, @Anco, @Vori, @Acid, @pozdrav eden topol, @Utopia123, @SuBZerO, @Forza Milan, @Saladin, @nikac, @abrako, @Dekio7, @AceCaleb, @lazarot, @grunff, @Zornik, @Scorp, @Acohipmk @коцка... !
Ве проверив, сите сте присутни на Кајгана! :pipi:
 
Последно уредено:
Член од
3 мај 2019
Мислења
1.497
Поени од реакции
1.137
... фото љубители, ајде постирајте фотографии ...темата е специфична, но провокативна, затоа сигурно ќе најдеме во нив нешто поврзано со природата кога ќе се налути,... нема смисла да пропадне темата! :pistoldz:
@toto , @shutrak, @gjoko, @Anco, @Vori, @Acid, @pozdrav eden topol, @Utopia123, @SuBZerO, @Forza Milan, @Saladin, @nikac, @abrako, @Dekio7, @AceCaleb, @lazarot... !
Ве проверив, сите сте присутни на Кајгана! :pipi:
Еми времето не заебава, природата никако да се налути, расположена е сеуште...што да сликаме!?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.062
Поени од реакции
4.619
Еми времето не заебава, природата никако да се налути, расположена е сеуште...што да сликаме!?
постави слика... „ќе видам“ јас што е тука налутена природата, а ти не го гледаш :свиркам:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.062
Поени од реакции
4.619
одлични фотографии...коментари колку е налутена природата не се потребни, ептен се гледа ! :aplauz: браоссс !
 
На врв Bottom