Фото Натпревар 122 - ЕРОТИКА 2 (18+)

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од коцка, 19 ноември 2018.

 1. Goce_od_rabota

  Goce_od_rabota

  Член од:
  20 август 2018
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  41
  Ова е BDSM, не е еротика, чупе. Дисквалификација! :D
  Јас жената ми неможам да ја натерам на kinky stuff, не па колегата да го запијам па да го изврзам. :pos:
  Шо праевте после? Се швркавте? :vozbud:
   
  На NEROMARE му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Agda Beata

  Agda Beata (A)

  Член од:
  12 февруари 2014
  Мислења:
  4.986
  Допаѓања:
  13.253
  Толку те бива со жени тогаш...
  Што правевме не е тема на муабет, ама еве, ако толку те интересира, пиевме чај и јадевме колачи.
   
  AAbrat, Makaron, kicodarker и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.535
  Допаѓања:
  5.074
  Место да мрчите да ставевте некоја слика??
   
  На krkac му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Agda Beata

  Agda Beata (A)

  Член од:
  12 февруари 2014
  Мислења:
  4.986
  Допаѓања:
  13.253
  Истото важи и за тебе. :*
   
  krkac, bijons, коцка и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. macko i

  macko i Локален шериф

  Член од:
  8 јуни 2011
  Мислења:
  2.271
  Допаѓања:
  1.136
  Стави слика и ти натпревар е ова или мрчење само?
   
 6. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.807
  Допаѓања:
  1.910
  --- Споено дупло мислење, 2 декември 2018 ---
  [​IMG]
  11494
  by Петра П. on Кајгана форум
   
  Последно уредено: 2 декември 2018
  На reddevil4ever, memet122, placeb и уште 7 други им се допаѓа ова.
 7. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.428
  Допаѓања:
  25.684
  Две фотографии, кои сметам дека не се соодветни, се избришани од темава.
  Ако не можете да направите разлика помеѓу уметничка nude фотографија и рака во панталони - тогаш подобро прескокнете ја темава :)
   
  На Agda Beata му/ѝ се допаѓа ова.
 8. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.535
  Допаѓања:
  5.074
  [​IMG]
  Во коси да ти спијам
  by коцка on Кајгана форум
  --- Споено дупло мислење, 7 декември 2018 ---
  Колку да ве поттикнам, во исчекување сум на уште две фотографии од анонимни членови
   
  На reddevil4ever, Agda Beata, staycalm и уште 6 други им се допаѓа ова.
 9. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.060
  Допаѓања:
  3.122
  ...фотки од порничи не важат! Главниот админ во „првилата“ кажа :
  „..2. Фотографиите со кои членовите учествуваат во натпреварите мора да се лично дело и сопственост на членот кој ги објавува истите. Прикачување на туѓи фотографии се казнувава со трајна забрана за учество во натпреварите...“
  ... со еден збор, за постирање на туѓи фотки следи бан....затоа избирши си ја на време! ;)
   
  На Agda Beata и коцка им се допаѓа ова.
 10. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.535
  Допаѓања:
  5.074
  Фала, не успеав да проверам дали се од нет фоткиве
   
  На Sasa Ilic и bijons им се допаѓа ова.
 11. macko i

  macko i Локален шериф

  Член од:
  8 јуни 2011
  Мислења:
  2.271
  Допаѓања:
  1.136
  Како прво фотките не се од порничи како второ нека е по ваше и онака ова е филозовски а не фото натпревар.
   
 12. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.060
  Допаѓања:
  3.122
  ...зарем мора све да се докаже? ај добро земено е од комшивката !:cool:
  ...еве ти како прво наслов „ Ass hot sexy thong wife= Ecelent porn - Pic porn Galerrries & Moveis “ клик некаде на крај фотка по ред! а за второто, треба да придонесеш на поинаков начин за да биде натпревар! ;)
   
  На devilko му/ѝ се допаѓа ова.
 13. devilko

  devilko ♆ wicked one ♆

  Член од:
  28 август 2014
  Мислења:
  861
  Допаѓања:
  2.487
  Друже, што се брукаш овака јавно? Која сатисфакција ја имаш ако симнеш фотка од нет и ја прикачиш овде? Курназ ќе бидеш ако победиш? Или мислиш дека момичињава трева пасат па ќе прелажиш некоја за да ти пише? Или демек видете ме, вртам п*чки? НЕ! Ова ни пред кооперација не поминува.
  Не се бламирај веќе и уживај во фотките на оние што имаат што да покажат/знаат да сликаат додека не те банирале за навек.
   
  На Sasa Ilic и коцка им се допаѓа ова.
 14. Anon

  Anon /b/ House /b/

  Член од:
  13 декември 2007
  Мислења:
  9.854
  Допаѓања:
  14.555
  Темава заврши а сликата на @Петра П. требаше да биде одбиена.
  Јас разбирам дека е лошо кога не се цени трудот на луѓето, разбирам дека не може да се очекуваат којзнае какви голотии, разбирам дека е храбра што става било каква слика од нејзе јавно на форум но сепак... на сликата се гледаат цели 4% од нејзиното... рамо. И скоро ништо друго не се гледа. Ова не ни поминува покрај еротско. И не пробувајте да фурате филм дека атмосферата е еротска или дека не е важно дека ништо не се гледа.
  Да бидеме реални.
   
 15. Flatter

  Flatter Порноглава

  Член од:
  19 септември 2015
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  204
  Јас ако ставам слика од пола куренце ќе важе тоа за еротско или ?
   

Сподели преку: