Фото Натпревар #103 ТЕМА: Едно со природата ГЛАСАЊЕ

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од коцка, 14 ноември 2017.

?

Кој најдобро ја ужива природата?

Анкетата е затворена понеделник во 10:00.
 1. Anco

  0 гласови
  0,0%
 2. AceCaleb

  0 гласови
  0,0%
 3. pain_killer

  11,1%
 4. Acohipmk

  25,9%
 5. Bijons

  14,8%
 6. Saladin

  33,3%
 7. Петра П.

  3,7%
 8. gjoko-mkd

  3,7%
 9. Klin

  0 гласови
  0,0%
 10. коцка

  7,4%
 1. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.276
  Допаѓања:
  4.720
  Зашо модераторот ни откажа љубов, ама ние не се даваме, гласањето продолжува вака

  Сите фотки расфрлани на три страни ги имате тука

  Размислете убаво, земете длабоко воздух гласајте и чекајте ја следната тема :)

  Со среќа

  (едит)

  @Anco
  [​IMG]

  @AceCaleb
  [​IMG]

  @pain_killer
  [​IMG]

  @Acohipmk
  [​IMG]

  @bijons
  [​IMG]

  @Saladin
  [​IMG]

  @Петра П.
  [​IMG]

  @gjoko-mkd
  [​IMG]

  @Klin
  [​IMG]

  @коцка
  [​IMG]
   
  Последно уредено од модератор: 14 ноември 2017
  Acohipmk, Anon, bijons и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.276
  Допаѓања:
  4.720
  @Saladin -> љубов на прв поглед
   
  На langelina и Saladin им се допаѓа ова.
 3. Anon

  Anon /b/ House /b/

  Член од:
  13 декември 2007
  Мислења:
  8.453
  Допаѓања:
  12.214
  А да линкнеш асално?
  103 натпревари поминале, и основни правила да се немаат поставено/следено.
  Па тука у прв пост треба да се наредат веднаш сите слики со никот над/под нив.
  Божеее.
  Да отворам друга тема, па да листам страни, па чекај на овој беше ваквак на оној таква... смешки.
   
 4. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  17.769
  Допаѓања:
  12.188
  ,, se znait,,,glaso oit kaj koleshka mi od chair @bijons
   
  На bijons му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.564
  Допаѓања:
  1.064
  Не бива без хејтот на Anon :)
  Патем, гласав за Saladin. Се претопил човекот во планината :)
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 6. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.276
  Допаѓања:
  4.720
  Анон ти благодарам што ме подучи, ама ако видиш како лет до сега ги правел темите (а јас ја немам таа дозвола при отварање теми) ќе повикаше може некој на помош или ако си некој фраер од тие модетаторите смени ја и среди ја темава жити се
  Ако не, отвори другата тена, врти по сите страни, гласај и чекај ја следната тема. Во случај да те мези било што од наведеново, јас работам од 8-21 и кога ќе имам време ќе ги ставам сликите за да ги видиш, ама може и сабота да е
  Топ си иначе кисче  П.С. @Нuкола помагај жити се жива ќе ме изедат :cuc:

  --- Споено дупло мислење, 14 ноември 2017 ---
  Жити се:P
   
  На Acohipmk, Saladin и shutrak им се допаѓа ова.
 7. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  17.769
  Допаѓања:
  12.188
  ,,,daaaa a ti Nikolaaaa,,,, od vtoro/3,,,:P:ROFLMAO:,,,
   
 8. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.276
  Допаѓања:
  4.720
  Да, го викам да гласа за мене зашо неам обожаватели, душичка :(
  --- Споено дупло мислење, 14 ноември 2017 ---
  Да, го викам да гласа за мене зашо неам обожаватели, душичка :(
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Нuкола

  Нuкола Алберт Ајнштајноски

  Член од:
  24 мај 2005
  Мислења:
  4.565
  Допаѓања:
  11.435
  :backa:
   
  На коцка и shutrak им се допаѓа ова.
 10. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.276
  Допаѓања:
  4.720
  На shutrak и Нuкола им се допаѓа ова.
 11. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  17.769
  Допаѓања:
  12.188
  ,,,,:ROFLMAO::pos:,,,,

  ,,,,a da ja pushteshe i pesnichkata za Nikola,,,:roker:,,,,
   
 12. AceCaleb

  AceCaleb Деспот на Адот

  Член од:
  31 декември 2007
  Мислења:
  4.339
  Допаѓања:
  6.879
  Тежок избор. На Саладин и Петра дефинитивно најдобри пејзажи. Али највеќе "едно" со природата гледам во сликата со бициклистот т.е. сликата на Acohipmk, таму иде мојот глас.
   
 13. Anon

  Anon /b/ House /b/

  Член од:
  13 декември 2007
  Мислења:
  8.453
  Допаѓања:
  12.214
  Сe извинувам што бурно реагирав.
  Отпосле прочитав дека пред да ја отвориш темата си барала помош.
  НО, ти си членка од 2005 година.
  2005 година.
  12 години.
  И толку беше проблем да ги земеш сликите и да ги ставиш во еден пост?
  Или како што правел @Let 3 гледам ставал некои галерии и сега стап, не се ни отвораат тие галерии. Така да подобро е да се земат сликите да се аплоудираат на http://www.imgur.com или сличен хост и да се стават во еден пост. Или ако веќе се таму аплоудирани само линковите се потребни. Сега гледам дека веќе тоа е направено, ваљда @Нuкола

  од 8-21 :S :S :eek: :confused: o_O :sick:


  Јеби га, тоа е, hustling, деца овоно дур се наранат, мора да се работи 13 саати дневно за 250 евра... тежок живот... и во слободно време одиш малку на форум и ти се става некој како мене кој уште го ранат мама и тато, јаде гомна на форум и игра игри 24/7...
   
  На Acohipmk му/ѝ се допаѓа ова.
 14. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.276
  Допаѓања:
  4.720
  не, ама имав лош ден јбг
   
 15. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  30.920
  Допаѓања:
  36.016
  Мојот глас оди кај @Acohipmk. Некако неговата слика најмногу ме асоцира на тоа ,,едно со природата".
   
  На Acohipmk му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: