Фото Натпревар #101 Тема-Пролет

Член од
4 јули 2012
Мислења
497
Поени од реакции
1.658
Па мислам дека е редно време да има Тема за пролет бидеќи ја имаме веќе некое време .
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
4.070
Поени од реакции
12.074
Сликава е одлична ама правилата велат мора да си ја сликал ти за да учествува во натпреварот :D
Епа ке сликам денеска нешто пролетно, не ги знам правилата затоа и извинете
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.422
Поени од реакции
9.721
@Sasa Ilic и @Snow :)

Сликата треба и во галерија прво да ја ставите и од таму да ја линкувате. Го има ова погоре во линкот со правила што го постираше дада коцка :D
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
4.070
Поени од реакции
12.074
Ахххх да се сите вака фини :love:
Љубител сум на сликање и слики и затоа сакав да учествувам на еден од овие натпревари. Затоа и жал ми е бидејќи не ги прочитав правилата...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom