Фотонатпревар #280 - product photography

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.311
Поени од реакции
22.602
IMG_20190612_115449.jpg

retro bikes....

gazela vo sorabotka so dragon vietnam bicycle use gi proizveduva modelite sto gi vozea vasite baba i dedo...
Автоматски споено мислење:

sega vidov sum zakasnil lol
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.781
Поени од реакции
21.187
абе ветено си е ветено, ако не оваа следната :D
Znam, znam, no dali ke ja docekam slednata nedela :cautious:. Ako povratam uste vecerva ne e strasno, no ako pocnam da povrakjam utre ili drugiden togas :popce:.
20220909_202847.jpg
Ova vrgani se, barem mislam deka se :D.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.753
Поени од реакции
9.558
Znam, znam, no dali ke ja docekam slednata nedela :cautious:. Ako povratam uste vecerva ne e strasno, no ako pocnam da povrakjam utre ili drugiden togas :popce:.
Прегледај го приврзокот 344300
Ova vrgani se, barem mislam deka se :D.
E ke te otepam da znaes:tapp:...
Citam na brzina - guzva pred grob(a ti si pisal gol), gledam pop pafta so kandilo....a ti pa uste ne si znael dali ke dozivees do slednata nedela!!!!!
Ajjjj Vlade duso, ne tuku ni pravi stresovi, nisto ne ti e, butur ti e.....:backa:..odi stavi dva prsta u usta i povrakaj ako treba, no drugata nedela na tema da te vidam.:sakasuste:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.781
Поени од реакции
21.187
E ke te otepam da znaes:tapp:...
Citam na brzina - guzva pred grob(a ti si pisal gol), gledam pop pafta so kandilo....a ti pa uste ne si znael dali ke dozivees do slednata nedela!!!!!
Ajjjj Vlade duso, ne tuku ni pravi stresovi, nisto ne ti e, butur ti e.....:backa:..odi stavi dva prsta u usta i povrakaj ako treba, no drugata nedela na tema da te vidam.:sakasuste:
Ne se pritresvajte, uste gi nemam ni zgotveno ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom