Фотографија на денот

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.410
Поени од реакции
13.009
Picture 1158.jpg ......ccccccccccccc[DOUBLEPOST=1412511344][/DOUBLEPOST]
Стари, си забегал ти комплет...
Абе ова се гакичќи за девојчиња, манијаку цццццццццццццццццццц
каков комплимент на бабата,само ако го прочита ова ќе почне и шнолички на коса да става.
ало СТАРИ ! Свести се ало 60 години имаш! Шо прајш бе со сликиве, изгледа земаш погрешни апчиња , ова е претерано .... срамота а и секој пост ти е околу твојата болна сексуална фантазија. Абе еднаш напиши нешто паметно , само глупости и болни работи читаме од тебе. Нема спас за ваквите ко тебе - пациенти. Директ во лудница само! Страшна работа еј....
Која број беше тој автобус за таму-колку да си знам.
 
Последно уредено:
На врв Bottom