Фотографија на денот

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.572
Поени од реакции
13.575
Поставувате тука фотографија , што мислите дека и треба да е тука да ја видиме сите.
Фотографија што сте ја сликнале сами,можеби дента-тазе, или некоја стара фотографија,
или некоја од разните ел. медиуми, весници и списанија и книги,или некоја од колегите тука,
што во оставила впечаток за помнење значи слично како: Пост на денот или песна на денот .
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: M-1

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
12.132
Поени од реакции
18.628
Анчо, каква фотографија на денот... непотребна тема.
Твојата диња е фотографија на милениумот.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.572
Поени од реакции
13.575
Picture 1856.jpg ајде и од мене една за сефте,за денес... а утре нофи фотки...нема тука гласање... и тешки превила
победник-ФОТКА на ДЕНОТ е таа со најмногу лајкови за тој ден,до 24 часот. Едноставно нели.
А се прифаќат и коментари за фотките,како што почна и работата од почеток се гледа иде и на сеир и смеа а тоа е најдобро за нашето здравје.(потврдено и од докторите)
Беше мрак а D......g, беше гола
иако беше ладна ко тврда смола
ама дињата и расцвета на пола
а мојот не и беше ни до пола
и беше мрак и бевме во кола
а таа,таа беше угол гола
----------------------------------------------------------
а со јазик проба ли, како е. ( и се исплаќа задоволството за дадените пари,нели?)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.911
Поени од реакции
31.194

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.572
Поени од реакции
13.575
Анчо. толку ме попали дињчето шо секретот и го исшмукав
Поради ова твое признание, очекувам догодина сите слободни површини во Македонија да се Засадат со„ такви ствари “,
посебно ме радува што и младите се заинтересирани за оваа работа а посебно старите ергени во Мариово,кој очекуваат и владата да се вклучи во ова акција на садење на„ овие ствари“ со давање на најповолни кредити,семенски мат. и субвенции.
----------------
можеби и баш таа интимна слика твоја со „тие ствари “ќе биде и ФОТКА на денот.
 
На врв Bottom