Фотографии од ДЕЦА (ваши дела)

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.654
Поени од реакции
13.831
Picture 388.jpg
--- надополнето: 23 декември 2012 во 20:41 ---
Picture 388.jpg
--- надополнето: 23 декември 2012 во 20:43 ---
моето дете,мојата ќерка
ама и нејзиното дете,нејзината ќерка
МОЈАТА ВНУКА МИЈАЕЛА
--- надополнето: 23 декември 2012 во 20:44 ---
Picture 389.jpg
--- надополнето: 23 декември 2012 во 20:49 ---
Picture 042.jpg
--- надополнето: 23 декември 2012 во 20:51 ---
Picture 049.jpg
--- надополнето: 23 декември 2012 во 20:53 ---
Picture 045.jpg
--- надополнето: 23 декември 2012 во 20:55 ---
прв пат,пробувам да ставам слики,
се учам сам и некако успевам,
од летово
сликани со мобилка.
 
Член од
9 февруари 2013
Мислења
68
Поени од реакции
41
И имам праено цели фотосесии , ама не би споделувал слики кои сепак се "интимни" ... :P DSC00056.JPG DSC00276.jpg DSC01944.jpg
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.654
Поени од реакции
13.831
На врв Bottom