Фотографии од ДЕЦА (ваши дела)

D

dh00|

Гостин
братучедите мои...:wink: квалитетот на сликите не е нај-нај али ајде...


 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.729
Поени од реакции
26.457
Објектив и апарат? :)
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.359
Поени од реакции
1.673
Внук ми сликан со мобилен и малку Instagram
 
На врв Bottom