Фотографии направени со мобилен телефон

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.541
Поени од реакции
18.129
MI 11 Ultra,
GCAM HDR E + Astromode
Lightroom edit

Тешки услови - доста загадено беше, па ова е максимум што можеше да се извади.

 
Член од
12 март 2009
Мислења
17.886
Поени од реакции
13.076
пред 6 години, стариот мобилен ЛГ знаше понекогаш овакви фотки да напраи... а по него 3-4 сменив ама не праат ова...
п.с. тој ЛГ уште го имам како резерва ако се испразни мобилен или ако е затурен преку вибер го барам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom