Фотографии направени со мобилен телефон

Член од
7 септември 2016
Мислења
6.669
Поени од реакции
9.878
... во права линија хоризонтално е важно да се запази хоризонтот при фоткање, кога „паѓа“ на лево или на десно хоризонтот, џабе фотка! :(
 
На врв Bottom