Форумски легенди!

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.448
Поени од реакции
4.282

Update za Stef, bilder, cripto guru, bugarin, begalec od vojna
,......треба да си го сменам јузернејмот. Неќам да бидам асоциран со таков мајмун...
Автоматски споено мислење:

Anyone?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.134
Поени од реакции
16.010
“да ми го јадете шупчето'' викала жена му или не чув убаво ? :icon_lol:

Додајте и rim job гуру на опусот таленти
Остај жена му што викала, не е таа што се дала за документи, бар јас не пишав за нејзе. :icon_lol:

Јас мислам дека сум конкретна и прецизна во изразување, ама ете за одредени фаци џабе е, ќе си вртиме како ни одговара. :D
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.317
Поени од реакции
57.700
,......треба да си го сменам јузернејмот. Неќам да бидам асоциран со таков мајмун...
Автоматски споено мислење:

Anyone?
Немај гајле, никој нема да те смеша со овој, ти си посебен идиот.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.302
Поени од реакции
9.889
Форумска легенда дефинитивно и заслужено е @Џонтра Волта ...поголемо самоуверено и самобендисано:гомце::гомце::гомце: како него не постои на светов, ниту ќе се зачлени некогаш на форумов.
Гнасно бубуличаво копиле.:kafence:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.317
Поени од реакции
57.700
Форумска легенда дефинитивно и заслужено е @Џонтра Волта ...поголемо самоуверено и самобендисано:гомце::гомце::гомце: како него не постои на светов, ниту ќе се зачлени некогаш на форумов.
Гнасно бубуличаво копиле.:kafence:
Ќерка ти и таков сака да ме јава.

јаши јаши полноќна каубојко.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.448
Поени од реакции
4.282
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.824
Поени од реакции
24.882
,......треба да си го сменам јузернејмот. Неќам да бидам асоциран со таков мајмун...
Автоматски споено мислење:

Anyone?
Не се секирај, не те споредуваме со него. Ти си бетер!

Едит: сега го видов постот на Џонтра. :pos:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.465
Поени од реакции
40.343
треба Стеф да направи камбек на форумов. Само сега оженет е како што вика, го изгубил моџото за поезија сигурно.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.448
Поени од реакции
4.282

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.782
Поени од реакции
24.073
Da znam samo zoshto go izgledav…

Истово чуство и мене ме обзеде кога стигнав до шупчето.
Иначе Стефчо сигурно не читаш, чекаме ново видео со твоја реакција и коментар на нашиве коментари на твоево прво видео.
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.461
Дечки затварајте темата, прогласете победник, доделете му златен медал, круна и племско звање на типацов, тој е легенда од најтешка категорија- не се сеќавам некој друг да правел видео реакција за... членство на форум?! Коњец фиљма!
Настрана демонстрираната тупоќа со бракот. Како е очаен Зељанскиот режим, еднаш да го бапнеш на Украинка=исто како да си ја оженил=двојно државјанство=предмет на мобилизација=правец на фронтот да го браниш режимот пардон, баткивчината.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom