Формула 1 - сезона 2021

Кој ќе биде шампион во Формула 1 за 2021 ?


  • Вкупно гласачи
    113
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.361
Поени од реакции
38.335
скај спорт е најдобро, откако ги открив стримовиве тркиве ми се сто пати поинтересни да бидам искрен, колку само коментаторите влијаат на вкупниот впечаток на една трка.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.629
Поени од реакции
33.182
Ветел и Норис не ги есапиш за Мерцедес :icon_mrgr:
Фетел вози за Астон Мартин, Норис за Мекларен. Есапел не есапел, останува: на првите 6 места - возачи од 6 различни тима. Мотори никој не спомна. ;)
Автоматски споено мислење:

Инаку, ова е прва победа на тимски колега на Верстапен откако Верстапен е прв возач на Ред Бул. Од тука се гледа која класа беа Албон и Гасли, а која е Чеко. Пак ќе речам: можеби му треба повеќе време да се прилагоди, зашто Макс е сепак сто години во Ред Бул, ама според мене Чеко е подобар возач од Макс.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.929
Поени од реакции
6.094
скај спорт е најдобро, откако ги открив стримовиве тркиве ми се сто пати поинтересни да бидам искрен, колку само коментаторите влијаат на вкупниот впечаток на една трка.
Дај сподели линк од тие стримови.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.361
Поени од реакции
38.335
Дај сподели линк од тие стримови.
streameast.live иди на странава, има саат пред трка стрим и уште саат после трка, ни сецка ни ништо. Ни па реклами, раат гледање.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Има и овде ако не сака другиот, ставете си ги во букмаркс (само ова отворете го со адблок уклучен, има pop-ups):
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Убав гест на размена на кациги помеѓу двајца млади и надежни возачи.

 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom