Формула 1 - сезона 2021

Кој ќе биде шампион во Формула 1 за 2021 ?


  • Вкупно гласачи
    108
Член од
1 март 2021
Мислења
42
Поени од реакции
95
He's getting super lucky with the traffic. И како бе да не го мрзиш. хк пу да ти ебам педерчето.
Почна да плаче за кој имал среќа... комедија. Инаку ботас папучар ипол али тоа нишо ново.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
10.125
Поени од реакции
21.609
Ако некој фан на Хамилтон се прашува зошто не го сакаме, само нека си ја пушти тркава од почеток. 10 тимски радија, 10 пати се жали, на времето, на гумите, на стратегијата, на боговите, на радиото не му работи, у газ не бил ебан. Оккккккк.
Автоматски споено мислење:

Од постов уште 2 пати се пожали.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.338
Поени од реакции
9.205
Ако некој фан на Хамилтон се прашува зошто не го сакаме, само нека си ја пушти тркава од почеток. 10 тимски радија, 10 пати се жали, на времето, на гумите, на стратегијата, на боговите, на радиото не му работи, у газ не бил ебан. Оккккккк.
Автоматски споено мислење:

Од постов уште 2 пати се пожали.
Можеш да не го сакаш како карактер, не можеш да не го цениш како возач тоа 90% од вад овде не го разграничуваат.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
7.624
Поени од реакции
6.956
Ако некој фан на Хамилтон се прашува зошто не го сакаме, само нека си ја пушти тркава од почеток. 10 тимски радија, 10 пати се жали, на времето, на гумите, на стратегијата, на боговите, на радиото не му работи, у газ не бил ебан. Оккккккк.
Автоматски споено мислење:

Од постов уште 2 пати се пожали.
сигурно го сруши рекордот за јавување на тимското радио во текот на една трка


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.474
Поени од реакции
13.562
I'm gonna call him Noah from now on cause every time he got into traffic they just moved aside... Вака нешто кажа последниот, хрк пу!
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.875
Поени од реакции
9.892
Hamilton psihicki obole trkava mislam deka nema da izdrzi do kraj i ke slusame ushe poishe gluposti. Ednostavno ne moze da se pomiri so poraz. Nemavme tolku timsko radio vo erata na Schumacher ama mislam deka i dvajcata ne znaat da gubat.


Max i Gasley izvozea perfektna trka, a i normalno deka na Bottas ke mu kazat da ne leta sepak bod si e bod i nikoj ne e kriv so Perez ne znae edni kvalifikacii kako so treba da izvozi. Edna od najinteresnite sezoni vo erata na Mercedes i Hamilton konecno imame duel za titula
 

Kajgana Shop

На врв Bottom