Формула 1 - сезона 2021

Кој ќе биде шампион во Формула 1 за 2021 ?


  • Вкупно гласачи
    108

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
27.331
Поени од реакции
32.201
Vetel e pod istraga zaso nemal dovolno gorivo u bolidot za da se ostavi primerok do FIA, mozno e da go skinat.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.543
Поени од реакции
11.302
Ако добро забележав, и он и Окон застанаа нели околу патеката, не отидоа до тоа местото каде што најчесто одат возачите кои се на подиум и баш си помислив да не е заради горивото.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.258
Поени од реакции
7.432
Абе му *бам тоа цигото, опасно било на таа брзина, тоа што го правел Алонсо! Некако брзо заборави што направи он при многу поголема брзина прошлата трка, мразам цигани :mad: Овој и Погба да ги однесе поплава, раат да биде светот!
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.109
Поени од реакции
2.709
Штета за Фетел, ама Саинц зема трето а Кими поени, не е лошо :)
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
27.331
Поени од реакции
32.201
Посран спорт со посрани правила. Штета за Фетел.
Се чека и за Окон да се најде нешто, капачето од ѕиваната од едната гума била извадена и не може да му се најде трагот, така нешто. Пу да ви се насерам.
 
Последно уредено:

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.875
Поени од реакции
9.892
Taman si e praviloto.Plus im dale sansa sami da go izvadat toj litar gorivo kako sakaat.

Ushe ne mozam da razberam kako Hamilton dobi 10 sekundi, a botas i stroll po 5 mesta za istoto.Kazav minatiot post, Scumacher i Ferari bea isti shit, ama ovoj zema pripaga na pres gore na slavenje demek teshka trka imal ne mozese Alonso da go pomine so 2 sekundi pobrzo vreme od nego kako picka begase od duel od sviok 2 do 4. Ti ebam crnata picka mrtva
 

Kanye.brt

Пропо
Член од
29 ноември 2019
Мислења
458
Поени од реакции
637
одлични правила, ботас споеба 3ца 5 места казна, за ова дисквалификација xD
нормално ке останат на спорт клуб кој ке го гледа ова срање циганско
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.109
Поени од реакции
2.709

Screenshot 2021-08-01 232845.jpg
Screenshot 2021-08-01 232900.jpg

Изгледа работата е посериозна отколку што изгледаше.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
3.892
Поени од реакции
7.196
па мораа фиа некако да му се извинат што паѓаше у несвес на подиум
Бре бре бре, ФИА мафија. Свирете крај ајде, нема што да се вози уште, се знае кој смее да биде шампион. Гомна последни.
Посран спорт со посрани правила. Штета за Фетел.
Се чека и за Окон да се најде нешто, капачето од ѕиваната од едната гума била извадена и не може да му се најде трагот, така нешто. Пу да ви се насерам.
Претерувате со плачењево. Ко хамилтон сте и вие. Јасно си е правилото, сите играат според истото. Тоа што луис профитира најмногу од ова е сплет на околности. Ко македонци што скандираат ехф мафија на соминетелен аут сте.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom