Формула 1 - сезона 2020

Кој ќе биде шампион во Формула 1 за 2020 ?


  • Вкупно гласачи
    89
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.373
Поени од реакции
38.354
Коментариве ти се демек ти си возел против Леклерк и останатите па си ги решил и сеа се курчиш? :D
Се курчам пошто знам да возам, без никакви асистенции од играта за кочење и слично. Не сум го решил леклер, ама да игра до мене на тастатура би го решил. Неам на волан играно, сигурно е подруг филингот.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.320
Поени од реакции
27.799
Се курчам пошто знам да возам, без никакви асистенции од играта за кочење и слично. Не сум го решил леклер, ама да игра до мене на тастатура би го решил. Неам на волан играно, сигурно е подруг филингот.
Да доеш ти, ќе те победам за 1 круг предност минимум. Меси да дое на ПЕС исто ќе го напраам партал. НБА кој сака од ѕвездите, партал праам. И Тајгер Вудс да дое на голф, ќе го пратам по цигари. До утре можам да ја редам листава... ќе има логика? Не. :D
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.122
Поени од реакции
5.229
Се курчам пошто знам да возам, без никакви асистенции од играта за кочење и слично. Не сум го решил леклер, ама да игра до мене на тастатура би го решил. Неам на волан играно, сигурно е подруг филингот.
Ако тролаш топ, ама ако си озбилен значи дека брату короната кај тебе мавнала на сивата маса на мозокот.

Знаеш дека од гејмпедот во споредба на тастатура има предност од 1 секунда некаде. Момците играат со сетап вреден може 1000 долари и ти сакаш да ми кажеш дека со една тастатура макар и најдобрата на свет да е ке ги победиш

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.122
Поени од реакции
5.229
Ландо на пример игра на ова.
Малце појше од 1000 долари :)

Али нема везе, муабетов е детски
Да му јавиме дека џабе фрлил пари? Со тастатура може сите да ги добие само да го пратиме на мастерклас кај Рон

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Новата стаза во Виетнам

 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.344
Дечки Леклерк имаше објавено за виртуелен шампионат кој ќе трае 3 дена за хуманитарни цели е, почнува од утре.
Дали има некој подетално информации кај може да пратам и по наше време кога ќе е?
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Дечки Леклерк имаше објавено за виртуелен шампионат кој ќе трае 3 дена за хуманитарни цели е, почнува од утре.
Дали има некој подетално информации кај може да пратам и по наше време кога ќе е?
Мислам дека на Твич каналот на Лекрер ќе биде: https://www.twitch.tv/iamcharlesleclerc16
Во 19:00 по наше време, денес, во вторник и во петок.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom