Флерт Места

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
Овде барам предлози за најдобро место за флерт.
Сепак во автобус навечер ги има најнај девојките но времето ти е ограничено..во смисол кога ќе се симне..Исто и во Библиотека е тапа..Во дискотека концерт негде е стандард но други романтични предлози за приоѓање ваши случки смешки феилови ..
кого како каде сте запознале поминувате ли на истото место денеска
сентиментални ли сте .. се врзувате ли за некој места лесно ..зашто
споделете спомен од Скопје што го имате мешсто што ве потсеќа на нешто ..
слики видеа ..било што споделете..
НАЈДОБРО МЕСТО ЗА ФЛЕРТ ДА ЗАПОЗНАЕШ НЕКОЈА ДЕВОЈКА И ДА ДОБИЕШ ОД НЕА БРОЈ ИЛИ ФБ..што прво барате на првиот состанок или флерт..фб или телефон ? што е правилно да побараш..зашто ?Кога колку како ? :icon_lol:
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
Прво и бараш последни 2 платени сметки од радиодифузна такса да видиш дали е поштена дане прави превари да не плака нешто пошто така може и да те вара ако идете
 

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
Прво и бараш последни 2 платени сметки од радиодифузна такса да видиш дали е поштена дане прави превари да не плака нешто пошто така може и да те вара ако идете
хахахаха ќути се напнаа со тоа таксата..ама тоа е .. ебеш га.. :cool: ЗМАЈ си позз
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.402
Поени од реакции
6.022
онака на гугл срчнав и ми излезе статијава.
http://www.thefrisky.com/post/246-top-10-inappropriate-places-to-flirt/
Биди нопак па пробај нешто од овие :D

Иначе од лично искуство , никогаш не флертувај со некоја во место каде музиката е прегласна :D.
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
Иначе од лично искуство , никогаш не флертувај со некоја во место каде музиката е прегласна :D.
Ќе сфатат дека неможат да се разберат шо зборуваат и ќе почнат да се лапаат.
 

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
онака на гугл срчнав и ми излезе статијава.
http://www.thefrisky.com/post/246-top-10-inappropriate-places-to-flirt/
Биди нопак па пробај нешто од овие :D

Иначе од лично искуство , никогаш не флертувај со некоја во место каде музиката е прегласна :D.
е пичку матер баш на такви места се појавуваат најјаките.. редно е да се залепам за њу ејџ..и не е така ќе сватиме дека неможеме да се слушаме и ќе се лапаме..треба госпоѓата да е на добар џоинт за да биде таква ..
НЕКОЈ НЕ ОД ПОШТЕНОСТ ОД ИНАТ НЕ ТИ ДАВААТ
 

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
чекај , фасти сака број ,фејсбук профил ова она ,нешто сериозно сака да испадне :D
оф топик.. лелелел ова со дупкава кузнае колку ги зезале сигурно имале случаеви да пријават дупка во нечиј мозок.. ЛУДИЛА !!..као им мавале сеир кузнае !! .. и иначи да нека биде сериозна дама ..богата..
--- надополнето: Sep 15, 2011 11:06 PM ---
дада мириса на чоколада ја дрма целата естрада
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
таман си помислив кај отиде фасти го снема и ете го...
хахахха

него.. никогаш не сум размислувал за тоа кај е најдобро или таму имам повеќе шанси за тоа, обично тоа ми било спонтано .. сегде..
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Facebook Fasty, прво бараш Facebook, па на chat нешто
ова-она и на крај се договарате да излезете... а иначе најдобро место за флерт за мене е парк, пиење муабет пиење и толку треба... :P
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
Facebook Fasty, прво бараш Facebook, па на chat нешто
ова-она и на крај се договарате да излезете... а иначе најдобро место за флерт за мене е парк, пиење муабет пиење и толку треба... :P
мислам дека треба да те запознаам,, дај ми фејсбук :cool:
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.306
Поени од реакции
3.043
ЕДЕН СОВЕТ ... ЗАПИШЕТЕ СЕ НА САЛСА НЕЗНАЕТЕ КАКВИ ДЕВОЈКИ ИМА ПОЛУДЕВ КОА ГИ ВИДОВ:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom