Финансиска помош по 3.000 денари 4 месеци

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
71
Поени од реакции
60
Дали некој има информации на која страница ја има листата на невработени лица што ги следува парична помош? Ви благодарам!!!
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
16.942
Поени од реакции
8.865
Дали некој има информации на која страница ја има листата на невработени лица што ги следува парична помош? Ви благодарам!!!
Otvori veb strana na ministerstvo za trud i sicijala i vlezi vo menito na finansiska podrska.
 

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
71
Поени од реакции
60
Добар ви ден драги кајганџии/ќи ги отварам страниците на АВРМ и МТСП и нема никаде списоци за парична помош на невработени лица нема категорија само има некои опции download PDF Document! Help me, Thank you...
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
16.942
Поени од реакции
8.865

Kajgana Shop

На врв Bottom