Финансиска поддршка за проект

S

staycalm

Гостин
Здраво дечки, не сум многу често на форумов, ама доволно доста сум присутен за да сфатам некои ствари, па си решив да направам едно мало проектче. Има ли некој заинтересиран да инвестира/соработува со мене? Се работи за изработка трофеи, медали и дипломи, организирање и реализирање на церемонија за доделување на истите на нашите и ваши мили и почитувани raging homophobes на форумов *cough* @Let 3 @Anon @katinakatalina @Bafra *cough* (слободно можете да ја дополните листата) верувам дека листата ќе биде долга, па ќе ми треба поголема сума на пари за реализирање на овој прекрасен проект, инаку финансиран од УСАИД и СОРОС, но нудат само 50 евра, а мене ми требаат мноогу повеќе. Заинтересирани, пишете пп. :kajgana:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
нудат само 50 евра, а мене ми требаат мноогу повеќе. Заинтересирани, пишете пп. :kajgana:
Ако имаш веб камера и секси чипкаст веш има страници кај шо можеш да заработиш мнооогу повеќе
 
B

Bafra

Гостин
staycalm Убаво вака што лепиш етикети. Но земајќи го фактот дека си болна личност во умот нема да го земам за зло, како викате не е до вас, така сте биле родени :confused: :pos: .
А ваков трофеј или диплома баш ќе је поставам на јавно место, нема што да се срамам од моето мислење за педерите, тебе ако ти смета моето мислење твој проблем.

Ниту сум имал желба да истепам некој педер, ниту ми сметале во ресторан ама никогаш нема да прифатам дека педерлукот е нормална природна работа :вонзем: . 10% од педерите колку толку се однесуваат нормално, остатокот содома и гомора.:sick: :pov:.

Со фактот дека сакаш по секоја цена јавно да те прифатат укажува потсвесно и ти знаеш дека тоа што го правиш е :neetaka:.
Абе и Сорос веќе не ви дава пари, што се случува... Можеби веќе неможе простата да ја лекува со ваша помош :X3:.
 
S

staycalm

Гостин
staycalm Убаво вака што лепиш етикети. Но земајќи го фактот дека си болна личност во умот нема да го земам за зло, како викате не е до вас, така сте биле родени :confused: :pos: .
А ваков трофеј или диплома баш ќе је поставам на јавно место, нема што да се срамам од моето мислење за педерите, тебе ако ти смета моето мислење твој проблем.

Ниту сум имал желба да истепам некој педер, ниту ми сметале во ресторан ама никогаш нема да прифатам дека педерлукот е нормална природна работа :вонзем: . 10% од педерите колку толку се однесуваат нормално, остатокот содома и гомора.:sick: :pov:.

Со фактот дека сакаш по секоја цена јавно да те прифатат укажува потсвесно и ти знаеш дека тоа што го правиш е :neetaka:.
Абе и Сорос веќе не ви дава пари, што се случува... Можеби веќе неможе простата да ја лекува со ваша помош :X3:.
Многу ми се допаѓа кога кретени шо лепат етикети 24/7 се осеќаат пренавредени што некој им залепил етикета дека се хомофоби.

Во ред, ќе ти доделам ондак повеќе награди, не грижи се воопшто!

Тоа шо си земаш за право да кажуваш кој се однесува нормално а кој не само кажува за тоа каква личност си, иако не ни знам за каква нормалност зборуваш.

А Сорос не ни дава пари веќе затоа што сме многу, и ќе го банкротираме евентуално..

Neeext
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.626
"Кога мислиш дека не можеш да го сториш тоа, треба барем да се обидеш па можеби тогаш ќе биде повторно тоа но само ако не си." - staycalm

Зар некој некогаш отишол до таму да реши да искористи па дури и да сака да личи повеќе како?
 
S

staycalm

Гостин
"Кога мислиш дека не можеш да го сториш тоа, треба барем да се обидеш па можеби тогаш ќе биде повторно тоа но само ако не си." - staycalm

Зар некој некогаш отишол до таму да реши да искористи па дури и да сака да личи повеќе како?
ne razpiram so mi zborufas zborufaj makedonski plzz
 
S

staycalm

Гостин
Сака да ти кажи дека таа "мудрата" мисла што ја имаш во потпис, е повеќе Штипска отколку мудра.
А јас сакам да ти кажам дека мудрата мисла е цитат од мудрата Миранда Сингс, ако некогаш си слушнал за неа де. И не трујте со офтопик. Ако сакаш да се пријавиш за медал, feel free!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom